Kalk Gidelim 71. bölüm tek parça izle - 72. bölüm fragmanı yayınlandı mı TRT1

TRT1 ekranlarının en çok takip edilen dizilerinden Kalk Gidelim 71. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. Kalk Gidelim 72. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Medya 18.05.2019, 09:00 18.05.2019, 09:27
Kalk Gidelim 71. bölüm tek parça izle - 72. bölüm fragmanı yayınlandı mı TRT1

Cumartesi akşamlarının zirve sahibi Kalk Gidelim dizisi yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Demet Özdemir başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken ve uzun süredir gündemden düşmeyen Kalk Gidelim'un yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Kalk Gidelim 71. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Kalk Gidelim 72. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

Kalk Gidelim 71. bölüm özeti
Hacı Hüseyin, ailenin erkeklerini karşısına alıp tatlı sert fırçalar. Herkes payına düşeni alır. Hacı ise Allah’tan başımızı soktuğumuz baba yadigârı evimiz var diye düşünür. Halil çöp vergisini yatıracağı sırada evle ilgili bir aksilik olduğunu anlar ve durumu Seyfettin’e iletir. Seyfettin mevzuyu kurcalar ve hiç beklenmedik bir durumla karşılaşır. Evle ilgili bu durum bütün aileyi derinden etkileyecektir. Seyfettin ve Halil bir yandan evle ilgilenirken diğer yandan hanımlarıyla da ilgilenmeleri icap eder. Mustafa Ali, Nurcan’ı tatile götürmüş, Nurcan da tatilden kadınları kıskandıracak fotoğraflar paylaşmaktadır. Seyfettin de Sevda’ya bir dizi vaatlerde bulunur ve ağrısız başını olmadık dertlere sokar. Diğer yandan Meryem, Ercan’a sert konuşur ve bu sefer Ercan’ın kalbi cidden kırılır. Meryem hatasını telafi etmek için adım atsa da Ercan’dan karşılık bulmakta zorlanır. Ercan da bu durumu lehine kullanarak Şakir ve Efe’yle çok ilginç bir işe imza atarlar.

ayça varlıer kalk gidelim

TRT1 Kalk Gidelim 71. bölüm full tek parça HD izle
Cumartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Kalk Gidelim 71. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Kalk Gidelim'ın 71. bölümünü TRT1.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

KALK GİDELİM MEHTPA BAYRİ SEVDA DAL

Kalk Gidelim 72. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
TRT1'nin fenomen dizisi Kalk Gidelim 72. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa TRT1.com.tr ve TRT1 Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?