Kim Milyoner Olmak İster 1 milyon liralık soru ne? O yarışmacı...

ATV'nin ilgiyle izlenen ve para kazandıran yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni sezona başlıyor. Hem de 1 milyon liralık soru ile! Peki 5 Ekim Cumartesi Kim Milyoner Olmak ister'de 1 milyon liralık soru ne? Kim Milyoner Olmak İster yeni sezon ne zaman başlıyor saat kaçta? İşte detaylar...

Medya 03.10.2019, 11:25 Burak ZİHNİ
Kim Milyoner Olmak İster 1 milyon liralık soru ne? O yarışmacı...

Bugüne kadar pek çok ismin sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bu sezon Kenan İmirzalıoğlu sunucu koltuğunda oturacak. Murat Yıldırım'ın yer alacağı dizi sebebiyle bıraktığı görevi ünlü oyuncu devraldı. İlk bölümünün cumartesi günü yayınlanacak olan Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon lira heyecanı yaşanacak. Son yarışmacı 15. soruya gelmiş ve doğru cevap vermesi halinde büyük ödülün sahibi olacaktı. O soruyu İmirzalıoğlu soracak.
 


Kim Milyoner Olmak İster 1 milyon liralık soru ne?

Yeni sezondaki ilk yarışmacı 1 milyon liralık soruyu yanıtlayacak. Bu sorunun ne olduğu ve cevabı da araştırılmaya başlandı. Bugüne kadar sorduğu binlerce soru ile izleyenlerin bilgi hazinesini genişleten yarışmada belki de en çok sorgulanan ve öğrenilmek istenen soru cumartesi günü ekranlarda olacak. 5 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de 1 milyonluk soru ile yeni sezon startı verilecek.


Kenan İmirzalıoğlu kimdir?

18 Haziran 1974 tarihinde Ankara'nın Bala beldesine bağlı Üçen Köyü'nde çiftçi bir babanın oğlu olarak doğan Kenan İmirzalıoğlu; ilkokul, ortaokul ve liseyi Ankara'da teyzesinin yanında okudu. Lisede derslerini aksattığı için üniversite sınavlarını kazanamayında babası ceza olarak onu köye çağırarak yanında çiftçilik yaptırdı. Burnu sürtülen Kenan, sonraki sene dershaneye giderek Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nü kazandı. Üniversitede okurken arkadaşlarının teşvikiyle ve okul masraflarını çıkartmak amacıyla bir mankenlik ajansına kaydoldu ve bundan 1.5 sene sonra Best Model of Turkey yarışmasına katılarak Türkiye'nin en iyi erkek modeli seçildi. Bununla da yetinmedi, Best Model of The World birincisi oldu. Yarışmadan sonra İmirzalıoğlu'na dizi teklifleri başlar. Yönetmen Osman Sınav, ona Deli Yürek dizisinin başrol oyunculuğunu teklif eder. Osman Sınav'ı sevdiği için teklifi kabul eder. Dizi çok beğenilir. Diziden sonra Deli Yürek Bumerang Cehennemi adlı filmin başrolünde oynar. İmirzalıoğlu, Deli Yürek süreci bittikten sonra dil eğitimi için Amerika'ya gider. Amerika'dan dönünce bir çok film ve dizi için teklif alır. Uğur Yücel'in yazıp yönettiği Alacakaranlık dizisini kabul eder. Daha sonra aynı kadronun hazırladığı Yazı Tura adlı sinema filminde rol alır. 2012'de yeni dizisi için 4.000.000$ alarak Türkiye'de bir dizi oyuncusu için en yüksek ücreti aldı. İmirzalıoğlu, Ekim 2015'te İstanbul 19. Ağır Ceza Mankemesi'nin kararınca "uyuşturucu kullanmak" suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı, "örgüt kurmak, yönetmek ve üye olmak" suçundan beraat etti. Mahkeme, hapis cezasının bir yıldan daha az olması nedeniyle cezayı erteledi.

Oynadığı Diziler
Deli Yürek (Yusuf Miroğlu) (1999)
Alacakaranlık (Ferit Çağlayan) (2003)

Acı Hayat (Mehmet Kosovalı) (2005-2007)
Acı Hayat Gülüm (Mehmet Kosovalı) (2009-)

Oynadığı Filmler
Deli Yürek: Bumerang Cehennemi (Yusuf Miroğlu) (2001)
Yazı Tura (Hayalet Cevher) (2004)
Gılgamış (Enkidu) (2006)
Son Osmanlı Yandım Ali (Yandım Ali) (2006)
Kabadayı (Devran) (2007)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?