Kimse Bilmez 1. bölüm tek parça izle - 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı ATV

ATV ekranlarının yaz sezonu dizilerinden Kimse Bilmez 1. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. Kimse Bilmez 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Medya 11.06.2019, 13:15 11.06.2019, 13:44 Burak ZİHNİ
Kimse Bilmez 1. bölüm tek parça izle - 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı ATV

Salı akşamlarının yeni yapımlarından Kimse Bilmez dizisi ilk bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Kerimcan başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken Kimse Bilmez'in yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Kimse Bilmez 1. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Kimse Bilmez 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

Kimse Bilmez 1. bölüm özeti
Sevda, o gün bir markanın yüzü seçilmiş ve yıldız olma hayallerine yaklaşmıştır. Artık her şeyin yolunda gideceğini zannederken beklemediği bir haberle sarsılır. Kardeşinin Pilot adında acımasız bir mafyanın eline geçtiği ve para bulmazsa öldürüleceğini öğrenir. Sevda, kardeşini kurtarmak için kendisine saplantılı bir şekilde aşık olan Uygar Sarıkaya'dan para ister. Ancak hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Başka bir çözüm bulamayan Sevda kardeşini kurtaracak parayı alıp kaçar ama sonunda sıkışır. Gidecek bir yer bulamaz ve Sevda'nın kaçışı Ali Hüroğlu'nun evinde sonlanır. Yaptığı iyiliklerle "Ali Hoca" olarak ünlenen Ali'nin hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır. Ali ve Sevda yakınlaşırken, Uygar'ın, Sevda'dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Uygar'ın planlarında yüzünden, Ali'nin kayıp kardeşiyle karşılaşması hiç de hayal ettiği gibi olmaz. Öte yandan Sevda'nın Ali'ye olan ilgisi korkunç bir sırrın kapılarını aralar. Bu sır Sevda'yı Ali'ye imkansız kılmaktadır.

özgü kaya instagram

özgü kaya kimdir

ATV Kimse Bilmez 1. bölüm full tek parça HD izle
Pazartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Kimse Bilmez 1. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Kimse Bilmez'ın 1. bölümünüatv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Kimse Bilmez 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
ATV'nin fenomen dizisi Kimse Bilmez 1. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa atv.com.tr ve ATV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?