Konuşanlar 21. bölüm izle! Konuşanlar 2. sezon 21. bölüm fragmanı ve SHOT izle Youtube

EXXEN'de yer alan bölümleri ile milyonlara ulaşmaya devam eden Konuşanlar'ın yepyeni bir haftası daha seyircileriyle buluşuyor. Birbirinden komik anların yaşanacağı gösteride konukların katılımı ike daha da fazla renkli dakikalar sizleri bekliyor. EXXEN Konuşanlar 20. bölüm fragmanı ve SHOT Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 11.05.2021, 14:25 13.05.2021, 17:35 Burak ZİHNİ
Konuşanlar 21. bölüm izle! Konuşanlar 2. sezon 21. bölüm fragmanı ve SHOT izle Youtube

Video odaklı sosyal medya platformu Youtube'da sağladığı başarılarla Türkiye gündemine giren, milyonlarca kez izlenen ve EXXEN'e geçişi de olay olan Konuşulanlar yepyeni bir bölümüyle seyircilerin karşısına çıkıyor. Zaman zaman ağırladığı ünlü konuklarıyla magazin gündemin de meşgul eden gösteride yaşanacaklar da merakla bekleniyor. Programdan önce salı günleri fragman, perşembe ise shot yayını paylaşılıyor. Cuma da yeni bölüm izleyicilerin seyrine sunuluyor. Her hafta yayınlanan fragmanın ardından bir de shot yayını sabırsızlıkla bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı dün paylaşıldı. Sıra şimdi shot yayınında. EXXEN Konuşanlar 2. sezon 21. bölüm fragmanı ve SHOT Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Konuşanlar 2. sezon 21. bölüm shot yayını ne zaman?

Gösterinin rutini haline gelen fragman ve shot paylaşımları için izleyiciler araştırmalarını gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Konuşanlar'ın 5 dakikaya yakın süre ile yeni bölümünden kesitlerinin sunulduğu yayın için herkes Youtube'da hazır bekliyor. Bilindiği gibi EXXEN'de yayınlanan yeni bölümlerin yanısıra bu iki paylaşım Youtube'da yapılıyor. Shot yayın perşembe günleri 15.00'te yayonlanıyor.


 

Konuşanlar'da geçen hafta neler oldu?

Geride kalan haftasıyla Konuşanlar yine zirvedeki yerini kaptırmadı. Hasan Can Kaya salonda misafir ettiği izleyicilerin anıları herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Emel Müftüoğlu'nun konuk olarak katıldığı gösteride Canan, Damla, Büşra, Ulaş ve Uğur sahneye çıkarak izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Anlattıkları anılarla birlikte gülme krizine girilen yayın beğeni ile izlendi. Haftanın şampiyonu Ulaş oldu. 


konuşanlar canan


 


Konuşanlar 2. sezon 21. bölüm SHOT izle

Konuşmacılarıyla yine dopdolu bir bölüm vaat eden Konuşanlar'ın yeni bölüm fragmanı bugün Youtube ve Instagram üzerinden paylaşıldı. Yeni bölümde eski eşini genelevden topladığını söyleyen katılımcının anıları herkesi güldürdü. Ayrıca aradığı sevgili kriterine 'kadın olsun' yeter yanıtını veren bir konuşan da konukları krize soktu.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?