Konuşanlar Ayşegül Emra Öztoprak kimdir? Instagram hesabı ve fotoğrafları

Konuşanlar'ın EXXEN'deki yolculuğu devam ediyor. Bugün 2. sezonun 22. bölümüyle yayınlanan fenomen gösteride yer alan katılımcılar da konuşuluyor. Sahneye çıkmasa da adından söz ettirmeyi başaran isimlerden biri de Ayşegül Emra Öztoprak oldu. Genç konuşan hakkında da çok sayıda araştırma yapılmaya başlandı. Peki, Konuşanlar Ayşegül Emra Öztoprak kimdir? Kaç yaşında ve Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Medya 21.05.2021, 06:44 21.05.2021, 08:01 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Ayşegül Emra Öztoprak kimdir? Instagram hesabı ve fotoğrafları

Türkiye'nin en çok seyreidlen talk showu olan Konuşanlar'da yeni bölüm sevinci yaşanıyor. Salıdan bu yana yayınlanan fragman ve dün paylaşılan shot görüntüleriyle sabırsız bir şekilde beklenen gösteri bugün izleyicileriyle buluştu. Birbirinden komik anlara sahne olan programda yine birkaç isim ön plandaydı. Onlardan biri de Ayşegül Emra oldu. İsmi, söyledikleri ve kriterleriyle en dikkat çeken isimlerden biri olmayı başardı. Güzelliği ile de araştırılmaya başlandı. Peki, Konuşanlar Ayşegül Emra Öztoprak kimdir? Kaç yaşında ve Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde yer alıyor.Konuşanlar Ayşegül Emra Öztoprak kimdir?

Bu haftanın gözde isimlerindenbiri olan Ayşegül Emra Öztoprak Cerrahpaşa'da ebelik okuyor. Hasan Can Kaya'nın ebelere yönelik sözlerini eleştirdi. Sevgilisi olmadığını ve istese olacağını söyledi. Bunun da nedenlerini erkeklerin ciddi bir ilişjki düşünmediğini düşünmesi ve flört olmanın kendisine daha cazip gelmesi ile açıkladı. Tarz erkeklerden hoşlanmadığını ifade etti. Uzun boylu ve en az 1.84 cm boyundaki erkeklerin kriteri olduğunu anlattı.


Konuşanlar Ayşegül Emra Öztoprak Instagram hesabı

Konuşanlar'ın 22. bölümüne damga vuran isimlerinden biri olmayı başaran Ayşegül Emra Öztoprak'ın kendisine ait bir Instagram hesabı var. Burada 750'den fazla takipçisi bulunuyor. Günlük hayatından fotoğraflar paylaşıyor. @aysegulemra adresinden takip edebilirsiniz.

Ayşegül Emra Öztoprak

Ayşegül Emra Öztoprak


Ayşegül Emra Öztoprak

Ayşegül Emra Öztoprak

Ayşegül Emra Öztoprak

Yorumlar (0)