Konuşanlar Sevda kimdir? Kaç yaşında ve Instagram hesabı var mı

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterilerinden biri olan Konuşanlar'ın 22. bölümü bugün yayınlandı. Sahneye çıkan isimlerden biri Sevda oldu ve hem anlattıkları hem de tavırları ile dikkat çekmeyi başardı. Konuşanlar Sevda kimdir? Kaç yaşında ve Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Medya 21.05.2021, 06:02 21.05.2021, 06:30 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Sevda kimdir? Kaç yaşında ve Instagram hesabı var mı

Youtube'da milyonlara ulaştıktan sonra Acun Ilıcalı tarafından EXXEN'e transfer edilen Konuşanlar 2. sezon 22. bölümle izleyicilerinin karşısına çıktı. Yine birbirinden komik anlara sahne olan programda sahneye çıkarak başından geçenleri anlatan katılımcıların söyledikleri herkesi gülmekten kırıp geçirdi. Bu hafta en çok dikkat çeken isimlerden biri de Sevda oldu. Beyazlamaya başlayan saçları ve tavırları ile herkesi güldüren Sevda hakkında araştırmalar başladı. Peki, Konuşanlar Sevda kimdir? Kaç yaşında ve Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

Konuşanlar Sevda kimdir?

Bu haftaya damga vuran isimlerden biri olan Sevda son sevgilisinin kendisini aldattığını söyleyip konuştuğu kişileri arayıp konuşma içerikleri hakkında bilgi aldığını anlattı. Kendisi 30 yaşında. Mobilya şirketi ortağı. Anne ve babasının doğmadan önce aldırmak istediği bebekleri olduğunu söyledi. Ancak annesinin geçirdiği kaza sonrasında bu karardan vazgeçtiklerini ifade etti.


Konuşanlar Sevda

Konuşanlar Sevda Instagram hesabı

Gösterinin en çok sevilen isimlerinden biri olan Sevda'nın Instagram hesabı olup olmadığı araştırılıyor. Ancak kendisinin profili olup olmadığı bilinmiyor.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?