Konuşanlar Zeynep Gümüş kimdir? Instagram hesabı ve fotoğrafları

EXXEN'deki yolculuğuna 2. sezonun 18. bölümü ile devam eden Konuşanlar'ın shot yayını bugün Youtube üzerinden paylaşıldı. Yine birbirinden komik katılımcıların hikayeleri ile milyonların izlediği programın yeni bölümüne damga vuran isimlerden biri de Zeynep Gümüş oldu. Peki, Konuşanlar Zeynep kimdir? Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde alıyor.

Medya 22.04.2021, 15:34 22.04.2021, 16:20 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen stand-up gösterisi olma unvanını krouyan ve bunu da sürdüren Konuşanlar'ın yayından önceki shot bölümü izleyicilerle paylaşıldı. 5 dakika 35 saniye süren görüntülere damga vuran birkaç isim internette araştırılmaya başlandı. Onlardan biri de Zeynep'ti. Genç konuşan anlattığı hikayesi ve kazandığı para ile en çok konuşulanlardan biri olmayı başardı. Ayrıca sosyal medyada da binlerce kişi tarafından merak ediliyor. Peki, Peki, Konuşanlar Zeynep Gümüş kimdir? Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde alıyor.

Konuşanlar Zeynep kimdir?

Acun Ilıcalı'nın EXXEN'e transfer edip en çok verim aldığı yapımlardan biri olan Kounşanlar'ın 18. bölümünde sahneye çıkan Zeynep Gümüş, yasal site üzerinden 1-2 liralık oynadığını söylediği oyun sonrasında Eypi ve Hasan Can Kaya ile iddiaya girdi. İki ünlü en az 3 liralık oynanabildiğini söyledi. Gümüş ise telefonuyla yanlarına gitti ve oynadığı bedelleri göstererek 400 lirayı kazandı. Ayrıca güzelliği ile e şimdiden araştırılmaya başlandı. Kendisi Kocaeli'de yaşıyor.


konuşanlar zeynep gümüş

konuşanlar zeynep gümüş


Konuşanlar Zeynep Instagram hesabı

Bu hafta yayınlanan bölümde en çok merak edilen isimlerden biri olmayı başaran Zeynep Gümüş'ün kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır ve binlerce kişinin takip listesindedir. Yayınladığı fotoğraflar, videolar ve attığı hikayelerle takipçi sayısını her geçen gün daha da artırmaktadır. Kendisine @zeyyynos profilinden ulaşabilirsiniz.

konuşanlar zeynep gümüş

konuşanlar zeynep gümüş

konuşanlar zeynep gümüş

konuşanlar zeynep gümüş

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?