Kuaförüm Sensin 27 Mart Cuma kim birinci oldu? Puan Durumu

SHOW TV ekranlarının eğlendiren ve bilgilendiren yarışması Kuaförüm Sensin'in best of haftasında ilk cumaya geldik. Yarışmacılar arasındaki rekabette artık son gün. Takımlar final öncesinde göstereceği performansla 10 bin lira kazanmak için mücadele verecek. Peki Kuaförüm Sensin 27 Mart Cuma kim birinci oldu? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 27.03.2020, 08:08 27.03.2020, 15:32
Kuaförüm Sensin 27 Mart Cuma kim birinci oldu? Puan Durumu

Mesleki açıdan rehberlik görevi üstlenen ve aynı zamanda izleyelenleri de eğlendiren Kuaförüm Sensin'de bir hafta daha sona eriyor. Gözde Kansu'nun sunduğu, Adnan Serter, Sebile Ölmez ve Muammer Ketenci'nin jüri üyeliğini üstlendiği yarışmada artık rekabet had safhada. Yarışmacılar birbirlerine yakın puanlara sahip ve bu yarışı iyice kızıştıracak. Alınacak her artı puan onları 10 bin liraya daha yaklaştıracak. Peki Kuaförüm Sensin 27 Mart Cuma kim birinci oldu? Puan Durumu haberimizde.

Modeller bomba etkisi yarattı
Türkiye'nin en çok izlenen öğle programlarından biri olan Kuaförüm Sensin'de pazartesi günü başlayan best of haftasının asıl yıldızları modeller oldu. Yarışmacılar da ilgi gördü ancak modeller hem güzellikleri hem dobralıkları hem de tartışmalarıyla ses getirdi. Emina ve Mira ile yarışan Selver sürekli tartışmasıyla ön plandaydı. Bilal ve Buse'nin modeli Dilek ince beliyle çok konuşuldu. Su Sümeyye Engin Atlı makyaj dünyasının ilgisini çekti. Selen Eşdur da güzelliği ile adından en çok söz edilen modellerdendi.

Kuaförüm Sensin Selen Eşdur

Puanlar birbirine yakın

Takımlar dört gün boyunca sergiledikleri performanslarla bugün için hazırlandılar. Cuma günü de gösterecekleri hünerleriyle artık son kez jürinin önüne çıkacaklar. Bundan sonra dönüş yok. Son yayında yapılacak her şey kaderlerini belirleyecek. Birinci olan elenebilir, son sırada bulunan 10 bin lirayı kazanabilir. Böyle bir hafta izlediğimiz yarışmada birinciler de merak ediliyor.
 

kuaförüm sensin emina carkovic
 


Kuaförüm Sensin 27 Mart Cuma kim birinci oldu?

SHOW TV'de yayınlanan Kuaförüm Sensin'in 249. bölümünde büyük heyecan yaşandı Programın pazartesi gününde oluşan puan durumunu ve sıralamayı aşağıdaki tablolardan öğrenebilirsiniz. Puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Kuaförüm Sensin Buse Şimşek

Bilal Ağın / Buse Şimşek Puan
Pazartesi 13
Salı 3
Çarşamba 7
Perşembe 11
Cuma

Kuaförüm Sensin Özlem Aslan

Tunahan Dede / Mustafa Batur Puan
Pazartesi 8
Salı 9
Çarşamba 9
Perşembe 12
Cuma

Kuaförüm Sensin Su Sümeyye Atlı Engin

Emina Çarkoviç / Mira Akkurt Puan
Pazartesi 6
Salı 9
Çarşamba 8
Perşembe 7
Cuma

Kuaförüm Sensin Mira Akkurt

Öncü Aslan / Özlem Aslan Puan
Pazartesi 7
Salı 7
Çarşamba 10
Perşembe 11
Cuma

Kuaförüm Sensin Özlem Kurt kimdir, kaç yaşında ve Instagram hesabı

Su Sümeyye Atlı, Mustafa Batur ve Tunahan Dede birinci oldu. Selver, Emina ve Mira sonuncu oldu. Ancak eleme yapılmadı.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?