Kuaförüm Sensin Best of Mira Akkurt ve Emina Çarkoviç kimdir? Instagram hesapları

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Kuaförüm Sensin'de Bes Of haftaları yarın başlıyor. Birbirinden iddialı dört takımın yarışacağı program yine büyük bir heyecana sahne olacak. Yarışacak takımardan biri Mira Akkurt ve Emine Çarkoviç'ten oluşuyor. Peki Kuaförüm Sensin Best of Mira Akkurt ve Emina Çarkoviç kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesapları haberimizde.

Medya 22.03.2020, 13:54 22.03.2020, 16:39
Kuaförüm Sensin Best of Mira Akkurt ve Emina Çarkoviç kimdir? Instagram hesapları

Kuaförüm Sensin'in cuma günü sonuçlanan 49. haftasında birinciliği Zeynep Armutlu ve Mehmet Acun elde etmişti. Herkes yeni bir haftanın heyecanını yaşayıp yarışmacılarını merak ederken bomba patladı. Yayınlanan fragmanda best of bölümlerinin başlayacağı duyuruldu. Daha önce yarışmaya damga vuran dört takım bir araya gelecek ve ödül alabilmek için yarışacak. O takımlardan biri de Mira Akkurt ve Emina Çarkoviç. Peki Kuaförüm Sensin Best of Mira Akkurt ve Emina Çarkoviç kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesapları haberimizde.
 

Kuaförüm Sensin Best of Emina Çarkoviç kimdir?

Best of haftasının en iddialı takımlarından birinde kuaför olarak yarışacak olan Emina aslen Bosna Herseklidir. Daha önce katıldığı yarışmada Pelin ile yarışmıştı ve çok sevilmişti. Yeniden katılması yönünde yoğun ilgi gösterilen güzel kuaförün Instagram hesabında binlerce de takipçi bulunuyor. Kendisine @eminacarkovic0826 adresinden ulaşabilirsiniz.

kuaförüm sensin emina carkovic

Kuaförüm Sensin Mira Akkurt

Kuaförüm Sensin Buse Şimşek

Kuaförüm Sensin Özlem Aslan

Kuaförüm Sensin Su Sümeyye Atlı Engin

Kuaförüm Sensin Selen Eşdur

Kuaförüm Sensin Best of Mira kimdir?

Mira Akkurt 10 yıldır makyözlük yapmaktadır. İstanbul’un en önemli makyözlerinden olan Mira Akkurt, Show Tv ekranlarına gelen Kuaförüm Sensin yarışmasında olduğu için şu anda bir yerde çalışmıyor. Her hafta haftanın birincisine 10 bin TL ödülün verildiği yarışmada yer alan Mira Akkurt birincilik için en önemli adaylardan biri. Öte yandan yarışmada zaman zaman ağlayan Mira, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Mira "miraakkurttt" adıyla ınstagramda yer alıyor. 1995 doğumlu. 25 yaşında.


Yorumlar (2)
Aygul 4 gün önce
Mira seni cok seviyorus
nur simsek 3 gün önce
mira seni sewiyorum ve tunayla ayrilmaniza uzuldum ama sen daha iyilerini hak ediyorsun we lutfen bana kuaforum sensinden selamlarini ilet lutfen best girl
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?