Kuaförüm Sensin Merve Hasbutçu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Bugün yayınlanan final bölümü ile bir haftayı daha geride bırakan Kuaförüm Sensin'in yeni yarışmacıları belli oldu. Makyöz koltuğunda Merve Hasbutçu oturacak. Peki Kuaförüm Sensin Merve Hasbutçu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Medya 17.01.2020, 18:45 12.03.2020, 16:08 Burak ZİHNİ

Kuaförüm Sensin'in bugün sona eren haftasında birinciliği son günkü atağı ile Buse ve Hasan elde etti. Programdan elenen takım ise sonunculuklarla bugünün sonucunu aslında daha önce izleyicilere veren Zeynep Uykan ve Özlem Ürek oldu. Final sonrasında yayınlanan yeni hafta programında yarışacak isimler de açıklandı. Kuaför koltuğunda Erbil Çaylak, makyaj uzmanlığı dalında ise Merve Hasbutçu yarışacak. Hafta boyunca birincilik mücadelesi verecek olan ikili isimlerinin açıklanmasının ardından da yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Özellikle de Merve Hasbutçu. Peki Merve Hasbutçu kimdir? Kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve mesleki kariyeri haberimizde yer alıyor.
 

Merve Hasbutçu kimdir?

Kuaförüm Sensin'in yeni makyözü şimdiden adından çok söz ettirecek gibi görünüyor. Bunu en başta belirtmekte fayda var. Pazartesi günü için de herkesi heyecanlandırdı. Ayrıca güzelliği ile de yarışmaya damga vuracak gibi. Kuaförüm Sensin'in yeni makyözü 25 yaşında. Antalya'dan yarışmaya katılıyor. Estetik ve güzellik uzmanı. Microblading hizmeti veriyor. Terazi burcu. Mesleği ile ilgili birçok sertifkası ve eğitim belgeleri mevcut. Yeni haftadaki performansı merakla bekleniyor. Sevgilisinden ayrıldı. Şu an hayatında biri yok. 

Kuaförüm Sensin Merve Hasbutçu

 

Merve Hasbutçu Instagram hesabı

Genç ve başarılı makyözün Instagram'da oldukça aktif bir hesabı var. Fotoğraflarıyla da çok sayıda etkileşim alıyor. Şu anki takipçi sayısı 14 bin civarında ancak sayıyı pazartesiden itibaren artıracağı kesin. Kendisini @merve_makeup_microblading adresinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (1)
asta 9 ay önce
taner cok komiksin umarim hic elenmessin senin hayranynym ismihan we abdullahda cok iyler
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?