Kuaförüm Sensin Saadet Dinçer kimdir? Kariyeri ve Instagram hesabı

Yeni sezona bugün merhaba diyen ve ilk bölümü ile SHOW TV ekranlarıdnda yayınlanan Kuaförüm Sensin'de heyecan devam ediyor. Yeni yarışmacılarla devam eden programda makyöz koltuğuna oturacak isim belirlendi. Buna göre daha önce de yarışan Saadet Dinçer birincilik mücadelesi verecek. Peki Kuaförüm Sensin Saadet Dinçer kimdir? Hangi bölümlerde yarıştı? Hakkındaki bilgiler ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Medya 01.06.2020, 12:40 01.06.2020, 12:48 Burak ZİHNİ
Kuaförüm Sensin Saadet Dinçer kimdir? Kariyeri ve Instagram hesabı

Koroanvirüs sebebiyle ara verilen yayın hayatının sonuna gelen ve artık yeni bölümleri ile yayınlanacak olan Kuaförüm Sensin'de 52. hafta heyecanı başlıyor. Yarışmada son olarak elenen Emina Çarkoviç ve Mira Akkurt'un yerine gelecek isimler merakla araştırılıyordu. Yayınlanan fragmanda isimler belli oldu ve Mira'nın yerine makyöz koltuğuan oturacak yarışmacı Saadet Dinçer oldu. Peki Kuaförüm Sensin Saadet Dinçer kimdir? Hangi bölümlerde yarıştı? Hakkındaki bilgiler ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 


Kuaförüm Sensin Saadet Dinçer kimdir?

Yarışmanın yeni haftasından itibaren eşi Ramazan Arıkan ile birlikte mücadele edecek olan Saadet Dinçer 30 Ağustos 1982 tarihinde dünyaya geldi. Ispartalı. Kendisi güzellik uzmanı. Ortaokul mezunu. Yay burcu ve Galatasaraylı. İleride mesleği üzerine eğitim vermek istiyor. Spor yapmak, müzilk dinlemek ve araba sürmek hobileri arasında yer alıyor. Daha önce 11. bölümünde katıldığı Kuaförüm Sensin'e 24 Mayıs 2019 tarihinde veda etmişti. 13 ay sonra geri dönmüş oldu.Instagram hesabı ise @saadetmakeup. 3 binden fazla takipçisi bulunuypr.
 

Kuaförüm Sensin model Aleyna Deniz kimdir? Boyu, kilosu, bedeni ve Instagram hesabı

kuaförüm sensin aleyna deniz

Kuaförüm Sensin Buse Şimşek


Kuaförüm Sensin Özlem Aslan

Kuaförüm Sensin Su Sümeyye Atlı Engin

Kuaförüm Sensin Mira Akkurt

Kuaförüm Sensin Özlem Kurt kimdir, kaç yaşında ve Instagram hesabı

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?