Kuaförüm Sensin Selver Güneş kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Kuaförüm Sensin'de yeni bir hafta başlıyor. Yarışmacılar kadar takımlara eşlik edecek modeller de merak konusu. O modellerden biri de Selver Güneş. Peki Kuaförüm Sensin Selver Güneş kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Medya 22.03.2020, 16:17 22.03.2020, 16:40
Kuaförüm Sensin Selver Güneş kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleri ile hem izleyicileri eğlendiren hem de mesleki açıdan bilgi akışı sağlayan Kuaförüm Sensin'in 50. haftası 23 Mart Pazartesi günü yeni haftaya başlıyor. SHOW TV ekranlarında 245. bölümü ile yayınlanacak olan yarışmanın modelleri de açıklandı. Selver Güneş kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı evli mi ve Instagram hesabı nedir? Detaylar haberimizde.

 

Selver Güneş kimdir?

Kuaförüm Sensin'de yeni hafta modellerinden biri olan Selver Güneş'in hakkında pek bir bilgi bulunmuyor. Profilinde bir özel üniversitede öğrenci olduğu yazıyor. Yarışma başladıktan sonra açıkladığı bilgiler ışığında haberimiz güncellenecektir.

kuaförüm sensin emina carkovic

Kuaförüm Sensin Mira Akkurt

Kuaförüm Sensin Buse Şimşek

Kuaförüm Sensin Özlem Aslan

Kuaförüm Sensin Su Sümeyye Atlı Engin

Kuaförüm Sensin Selen EşdurSelver Güneş Instagram hesabı

Kuaförüm Sensin'in güzel modelinin Instagram'da aktif bir hesabı var ve bin 847 takipçisi bulunuyor. Kendisini @gneselver adresinden takip edebilirsiniz.

 


Yorumlar (1)
My best girl MUSTAFA.B.... 6 gün önce
selveri cok farkli buluyorum hem guzel hem cirkin gibi ama benim kalbimin icinde yeri var sana bayiliyorum selver gunes
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?