Kuruluş Osman 10. bölüm tek parça full HD izle

Yayınlandığı günden bu yana elde ettiği reyting sonuçlarıyla önemli dereceler yakalayan Kuruluş Osman yeni bölümü ile ekranlardaydı. İzleyicisiyle buluşan dizinin son sahnesinde heyecan doruktaydı. ATV ekranlarının en çok takip edilen dizilerinden Kuruluş Osman 10. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. Kuruluş Osman 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Medya 12.02.2020, 18:02 19.02.2020, 19:45
Kuruluş Osman 10. bölüm tek parça full HD izle

Çarşamba akşamlarının zirve sahibi Kuruluş Osman dizisi yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Burak Özçivit başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken ve bu sezon gündemden düşmeyen Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Kurukuş Osman 10. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Kuruluş Osman 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.

Kuruluş Osman 10. bölüm özeti
Alişar'ın adamları tarafından pusuya düşürülen Gündüz, ağır yaralı vaziyette Kayı obasındadır. Osman ağabeyine saldıranları yakalamak için harekete geçerken, Şeyh Edebalı, Bala'yı isteyen Alişar'ı reddeder. Müneccim Abdül kılığında Alişar Bey'i etkisi altına alan Yannis, Sofia'yla birlikte Alişar Bey'i Osman'a ve Şeyh Edebalı'ya karşı kışkırtır. Kayı obasına giden Alişar Bey, Dündar Bey'e meydan okuyarak kendisinden çalınan altınların iadesini talep eder. Moğol tehlikesini sezen ve Kayıların geleceğini tehlikede gören Dündar Bey, obanın teyakkuza geçmesini ister. Osman'ın ise farklı bir planı vardır. Moğolların Söğüt'e geldiğini öğrenen Osman ne yapacak? Gündüz kurtulabilecek mi? Yannis ve Sofia'yla ittifak arayan Alişar Bey'in yeni hamlesi ne olacak?

bir zamanlar çukurova hilal altınbilek

Kuruluş Osman 10. bölüm full tek parça HD izle
Çarşamna günlerinin zirve adaylarından biri olan Kuruluş Osman 10. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Kuruluş Osman'ın 9. bölümünü atv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

MERVE OFLAZ

Kuruluş Osman 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
ATV'nin popüler dizisi Kuruluş Osman'ın 11. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa atv.com.tr ve ATV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (1)
ugur ekiz 2 hafta önce
güzel
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?