Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm tek parça izle! Kuzey Yıldızı İlk Aşk 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Cumartesi akşamlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenlere eğlenceli ve bir o kadar da romantik anlar yaşatan Kuzey Yıldızı yeni haftasıyla seyircilerinin karşısına çıkıyor. Karadeniz'in zor coğrafyasında yaşanan aşk hikayesi yine izleyicileri ekran karşısına kilitleyecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca 61. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor..

Medya 17.04.2021, 08:50 24.04.2021, 08:07 Burak ZİHNİ

Show TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile cumartesi reyting sonuçlarında zirveye oynayan Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta heyecan giderek artıyor. Son bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Kuzey Yıldızı İlk Aşk 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada.
 


Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm özeti

Süreç Film’in, Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın dün akşam yayınlanan bölümünde yaşadığı talihsiz hastalık sebebiyle Yıldız zor günler yaşarken, Kuzey'e de öfkeliydi. İkili arasındaki tüm ipler kopma noktasına gelmişken, Yıldız'ın attığı adımla aşık çift yeniden barıştı. Kuzey, Yıldız'ı iyileştirmek ve mutlu etmek için tüm imkanlarıyla çabaladı. Yıldız'ın sütünün gelmesi için başta Kuzey olmak üzere tüm aile seferber olurken, finalde Kuzey'in organizasyonu Yıldız ve bebeğini kavuşturdu. Yıldız'ın ısrarlarına dayanamayan Kuzey, sanki yeniden doğum yapacakmış gibi onu hastaneye götürdü. Burada oğlu Güney'i kucağına alan Yıldız, tarif edilemez bir mutluluk yaşadı. Kuzey, Yıldız ve bebeklerinin bir arada olduğu bu mutlu anlar yüzleri güldürdü. Kuzey, Yıldız'dan özür dileyip kendini affettirmeye çalışsa da, Yıldız geri adım atmadı ancak ikilinin yaşadığı yüzleşmeden sonra Yıldız olanları düşünmeye başladı. Kuzey, Yıldız'ın onu istemediğini duyduktan sonra oğlunun yanına hastaneye gelirken, burada içinden gelen duyguları anlattı. Hastaneye gelen Yıldız, Kuzey'in söylediklerini duydu ve Kuzey ile barışmak istedi. Yıldız ile Kuzey çifti yeniden bir araya geldi.


 

Show TV Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm full tek parça HD izle

Cumartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 60. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Kuzey Yıldızı İlk Aşk 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin fenomen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 61. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?