Kuzgun 14. bölüm tek parça izle! 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı STAR TV

Star TV ekranlarında her hafta milyonları televizyon başına kilitleyen Kuzgun 14. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ile karşınızdayız. Kuzgun 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Medya 18.05.2019, 10:00 18.05.2019, 10:19
Kuzgun 14. bölüm tek parça izle! 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı STAR TV

Türkiye'nin en çok izlenen diizlerinden biri olan ve çarşamba günlerine damga vuran Kuzgun son bölümü ile yayınlandı. Duygusal olayları ve ilişkileri ekranlara taşyan dizinin senaryosu, sahneleri ve güçlü oyuncusu da dikkat çekiyor. Çarşamba akşamları reyting zirvesinde olmasına kesin gözle bakılan Kuzgun 14. bölüm tek parça, HD ve full izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Kuzgun 14. bölüm özeti
Dila’nın polisle işbirliği yaptığını öğrenmesiyle, Kuzgun geri dönüşü olmayan bir yola girer. Derviş, Dila’nın ihanetinin cezasını kendisinin keseceğini söyler.Kuzgun’un ise planları bambaşkadır. Dila’yı karanlığın en dibine çekecektir. Kuzgun bir yandan da Bilginler Holding’i iflasa götürecek hamlelerde bulunur. Kuzgun’un gerçekleri öğrendiğinden habersiz olan Dila ise aşkla doludur. Babasına rağmen, Kuzgun’la yeni bir döneme adım atabilmek için tarafını net olarak belli eder. Her anını aşık olduğu adamla, Kuzgun’la geçirmek ister. Kuzgun, Dila’yla her bir araya geldiğinde, ihanetin acısıyla, aşkı arasında kalır. Ali, avukatlarından Rıfat’ın tutuksuz yargılanmasını sağlayabilecek bir yol olduğunu öğrenir. Dila kendini Kuzgun’la geçireceği bir ömrün hayaline kaptırmışken, Kuzgun, Derviş’ten Dila’ya bir görev vermesini ister. Bu görev Dila için hayatının dönüm noktalarından biri olacaktır. Serbest kalırsa Kuzgun’un harekete geçeceğini bilen Rıfat, Ali’ye Kuzgun’u hayatlarından çıkarması için bir talimat verir. Sevkiyat gecesi, Dila hiç beklemediği bir oyunun içine düşerken, Kuzgun da kendisine kurulan pusudan habersizdir. Mahkeme günü gelir ve Ali ile çevirdikleri oyunun ardından Rıfat hakkında tutuksuz yargılanma kararı verilir. Fakat Kuzgun’un Rıfat’ın eli kolu serbestçe dolaşmasına izen vermeye niyeti yoktur. Rıfat’ın dışarı çıkmasıyla birlikte Kuzgun dört bir yandan Bilginler’e savaş açar. Hedefinde önce Ali, sonra Rıfat vardır. Diğer taraftan Derviş, kendisine karşı üst üste yanlışlar yapan Dila’ya ve ailesine ağır bir bedel ödetmek için harekete geçer. Bir yanda Kuzgun, diğer yanda Derviş, Dila’yı sonu büyük bir trajediyle bitecek çemberin içine alacaktır. 

ipek erdem kuzgun şermin


Kuzgun 14. bölüm full tek parça HD izle
Çarşamba günlerinin zirve adaylarından biri olan Kuzgun 14. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Diriliş Ertğrul 14. bölümünü Star TV.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Kuzgun 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Star TV'in fenomen dizisi Kuzgun 15. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa Star TV.com.tr ve Star TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?