Lezzet Düşkünleri Fatoş Salih kimdir kaç yaşında nereli? Instagram hesabı

TV8'in yeni yemek yarışması Lezzet Düşkünleri'nde bir hafta daha başladı. Pazartesi günü maratona dahil olacak yeni yarışmacılar merak ediliyordu. Finalin ardından bugün hünerlerini sergileyecek isimlerden biri Fatoş Salih oldu. Peki Lezzet Düşkünleri Fatoş Salih kimdir kaç yaşında nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Medya 22.06.2020, 10:04 22.06.2020, 10:15 Burak Zihni
Lezzet Düşkünleri Fatoş Salih kimdir kaç yaşında nereli? Instagram hesabı

Gabriele Sponza'nın sunumuyla ekranlara gelen ve her bölümüyle izleyicileri ekranlara kilitleyen Lezzet Düşkünleri'nde yeni hafta başladı. Bugün yeni takım geldi ve yarışacak isimler de belli oldu. Cuma günü Gizem Özcan ve Selen Özcan elenmişti. Yerlerine gelecek yarışmacılar da açıklandı. Ünlü sunucu Aras Hanoğlu ve Fatoş Salih'i takdim etti. Peki Lezzet Düşkünleri Fatoş Salih kimdir kaç yaşında nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

 

Lezzet Düşkünleri Fatoş Salih kimdir?

Yemekteki hünerlerini bugün itibarıyla sergileyecek olan Fatoş Hanım tecrübesiyle ön planda. Kendisine verilen sürede elinden gelenin en iyisini yaparak hafta finalinde birinciliği hedefliyor. Hakkında pek bilgi bulunmuyor. Eğer kendisini tanıtırsa haberimizde yer alacaktır.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?