Masum 104. bölüm özeti ve fragmanı izle - 4 Temmuz Cumartesi

Kanal 7'nin en çok sevilen Hint dizilerinden biri olmayı başaran Masum'un 104. bölümü de merakla bekleniyor. Haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkan ve büyük bir keyifle izlenen dizide bugün yaşaanacaklar da merak ediliyor ve öğrenilmek isteniyor. Daha önce Hindistan'da yayınlanması sebebiyle önceden neler olacağını da bilmek zor değil. Masum 104. bölüm özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 03.07.2020, 07:01 03.07.2020, 07:06 Burak Zihni

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 104. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 104. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 104. bölüm özeti

Ahem Gopi’nin dalgın olduğunu fark eder ve omzuna dokunur. Gopi’y neden dalgın olduğunu sorar. Gopi Raşi ile Jigar’ın aralarında sıkıntı olduğunu söylese de Ahem karı-koca arasına fazla girmemesini tavsiye eder. Jigar lavaboya gittiğinde Raşi onun ceketini dolaba yerleştirirken ceketin cebindeki yüzük dikkatini çeker. Yüzüğü alıp parmağına takan Raşi geriye çıkaramaz. Jigar lavabodan çıkınca Raşi yüzüğü saklar. Jigar dışarı çıkınca Raşi hemen annesini arar ve yüzüğü çıkaramadığını söyler. Jigar kahvaltıya tek başına oturur. Hetal onu dalgın görünce bir sorun mu var diye sorar. Jigar bir sorun olmadığını söylese de Sonal’ın söyledikleri aklından çıkmıyor. Hetal ayrılınca bu sefer de Gopi gelir ve Jigar’ı sorgular. Jigar sıkılır ve masayı terk eder. Raşi yüzüğü çıkarmak için sabunla ellerini yıkar ancak bir türlü yüzüğü çıkaramaz. Bu sırada Jigar gelir ve yüzüğün kutusunu alarak bir müddet tutar. Ancak kutuyu açmadan yerine koyup işe gider. Raşi yüzüğü çıkaramaz ve çolak gibi gezmeye başlar. Koki Raşi’nin pojadan sorumlu olduğunu söyler ve alınacaklarını listesini verir. Raşi sakat gibi diğer elini kullanınca Koki diğer eline ne oldu diye sorar. Raşi sakatladığını söyler. Raşi canhıraş yüzüğü çıkarmaya çalışırken aklına yağla çıkarmak gelir. Sonunda yüzüğü çıkaran Raşi bu sefer de yüzüğü lavaboya düşürür. Lavaboda uğraşırken Koki gelir ve orada ne yaptığını sorar. Raşi lavaboyu açmaya çalıştığını söyler. Sonunda Raşi yüzüğü almayı başarır. Gopi ise kendisine yapılan onca hakarete rağmen Raşi ve Jigar’a sürpriz yapmak için odalarını çiçeklerle süsler. Jigar iş çıkışı eve gitmek yerine tapınağa gitmeyi tercih eder. Jigar her şey yalan mıydı diye yaşadıklarını hatırlar ve üzülür. Raşi yüzüğü kutusuna koyarken odasının süslendiğini görür ve sahte bir gülümseme yapar. Ancak yine de Gopi’yi azarlamaktan geri durmaz. Geç saat olmasına rağmen Jigar’ın eve gelmemesi paniğe neden olur. Hetal Ahem’den Jigar’ı sorar. Ahem Jigar’ın erken ayrıldığını ancak nereye gittiğini bilmediğini söyler.


 

Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 105. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 105. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?