Masum 160. bölüm özeti ve fragmanı izle - 29 Ağustos Cumartesi

Masum 160. bölüm özeti ve fragmanı izle - 29 Ağustos Cumartesi
Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Masum'un yeni bölümü için sabırsız bekleyiş sürüyor. Haftanın dördüncü gününde de heyecan dorukta. İzleyicilerin bir an önce seyretmek için can attığı 160. bölümde neler olacağı araştırılıyor ve öğrenilmek isteniyor.Masum 160. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 160. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 160. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 160. bölüm özeti

Bu geleneğe göre Raşi ve Urmi birer testi süslerler ve açık alanda yüksek bir yere asarlar. Testinin içinde sıvı şekilde lor peyniri konur. Testiyi alan kişi onu parçalayıp içindeki peynirin akmasını sağlayacaktır. Peynirin akması ise berekete işarettir. Raşi ve Urmila Gopi’nin süslediği testiyi değiştirirler. Gopi testinin içindeki peynirin olmadığını anlayınca Urmi iş işten geçti diyerek Gopi’yi engeller.

Ahem, Gopi’nin üzgün olduğunu görünce nedenini sorar. Gopi her şeyi anlatır. Ahem bunu halledeceğini söyleyerek cebine lor peyniri koyar ve gençlerin oluşturduğu kuleye tırmanır. Raşi öncesinde Jigar’ın sırtına yağ sürdüğü için Ahem Jigar’ın sırtına bastığında dengesini kaybeder ve cebindeki peyniri düşürür. Gopi peynirin düştüğünü görünce şok olur ve ne yapacağını düşünür. Urmi ve Raşi planları başarılı olduğu için sırıtırlar. Gopi bazı çocukların ellerindeki su tabancasını görür ve bir fikir edinir. Ahem testiye ulaşır ve cebini kontrol eder. Ancak lor peynirinin düştüğünü fark eder. Ne yapacağını düşünürken tepedeki Gopi ile göz göze gelir. Gopi elindeki su tabancasını gösterir. Tabancaya sıvı lor peynirini dolduran Gopi testiye aktarır. Ahem testiyi kırar ve lor peyniri akmaya başlar. Raşi ve Urmila bunun nasıl olduğunu düşünerek şok olurlar. Gopi ve Modi ailesi çok mutlu olur. Koki her şeyin geride kaldığını söyler ve Gopi’den verdiği sözleri yerine getirmesi için turşu yapmasını ister. Raşi’den ona yardımcı olmasını ister. Raşi mırın kırın etse de Koki Gopi’nin ağır yükleri kaldıramadığı için ona yardımcı olması gerektiğini söyler. Raşi hemen annesini arar ve evde Gopi’nin hizmetçisi gibi olduğunu şikayet eder. Urmi bunu fırsata çevirecek bir plan yapar.

Raşi turşuya tuz yerine soda katmaya çalışırken Gopi onu durdurur. Raşi üzgün görünürken Gopi masumca onu teselli eder. Raşi sinirle odasına gider ve annesine hizmetçi gibi olmaktan sıkıldığını söyler. Urmi dediklerimi uyguladın mı diye sorar. Raşi planın başarısız olduğunu söyler. Gopi çalışmaya devam ederken Ahem gelir ve ona yardım eder. Koki Gopi’ye turşuları sorar. Gopi yaptığını söyler. Koki ve Baa turşunun tadını kontrol ederler ve bir şeylerin eksik ya da fazla katıldığını fark ederler. Koki Raşi’den şüphelenir. Raşi her şeyi Gopi’nin istediği gibi yaptım diyerek kendini savunur. Hetal şimdi neyin eksik olduğunu bulmaları gerektiğini söyler. Gopi bir tozun eksik olduğunu söylerken Methi elinde tozla gelir. Bunu sobanın yanında bulduğunu söyler. Bu sırada toz elinden düşer. Koki onu azarlarken Gopi lafın kendine geldiğini düşünerek odasına ağlayarak gider. Bir süre sonra Ahem eve gelir. Koki şimdi Gopi’ye neden izin vermediğimi anladın mı diye sorar. Ahem başını sallar ve Gopi’nin yanına gider. Gopi her şeyi mahvettiğini söylerken Baa gelir ve turşunun için biraz toz ekleyip bir gün bekleyeceklerini ve turşunun düzeleceğini söyler. Ahem ve Gopi mutlu olurlar. Bay Mehta turşu için gelir. Turşunun tadına bakan Mehta çok beğenir ve turşuya bir isim vermelerini ister. Raşi Gopi’ye duygusal şantaj yaparak turşuya kendi isminin verilmesini sağlar. Masum 29 Ağustos Özeti sona erdi.


Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum