Masum 22. bölüm özeti ve fragmanı izle - 13 Nisan Pazartesi

Kanal 7'nin yeni başlayan ve uzun sürecek olan dizisi Masum izleyiciler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. İkimizin Yerine'nin saatinde yayınlanması da bunda etkili oldu. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Masum 22. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 12.04.2020, 08:38
Masum 22. bölüm özeti ve fragmanı izle - 13 Nisan Pazartesi

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi artık sabahları saat 11:00'de tekrar bölümü ve 16:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 23. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 23. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Masum 22. bölüm özeti

Dizicenter.net'in özetine göre Ahem, Gopi’nin misafirler karşısında düştüğü durumun yanı sıra tapınaktaki yaşanan olayların hepsin bir araya gelince Ahem artık evden ya o ya ben diyerek uzaklaşma kararı almıştı. Gopi’nin ne derece saf ve iyi bir gelin olduğunu bilen Koki ise Gopi’nin son zamanlarda davranışları nedeniyle hayal kırıklığına uğramıştı. Kokila bu dünyada başları abidesi oğlu için yaşadığı bir gerçek. Kocası kafasını kullanamadığı ve Cirak gibi olamadığı için kendisini hep ezik hissederken, Kokila’nın bu ezikliğini oğlu Ahem’in başarıları düzeltmiştir. Oğlunun son yaşanan olaylardan sonra gitmesi Kokila’nın kafasını allak bullak eder. Ne yapıp edip Ahem’i eve getirmek, aynı zamanda Gopi’yi de evden göndermemek için bir çözüm arar. Sonunda odasında çıkıp Ahem’i akşam eve beklediğini ve beklentilerini karşılayacak bir çözüm bulduğunu söyler. Ahem de tabi Gopi ile boşanacağını düşünür. Ahem iş-kolik bir halde çantası ile konağı girer. Ev halkı ayak da Ahem’i beklemektedir. Ahem durumu anlamaya çalışırken Kokila söze girer. Bazı sıkıntılılarını ve yanlış anlamaların olduğunu ve bu yüzden çözüm bulduğunu şu sözlerle söyler.. “Oğlum biliyorum yeni evlendiniz. Üst üste sıkıntılar geldi. Gopi ile aranız düzelene kadar Gopi bir daha senin eşyalarını dokunmayacak. Senin işlerine asla karışmayacak. Sen de onun yüzünü asla görme diye yüzü hep kapalı dolaşacak.” Hatırlarsanız Gopi en son olayda Ahem’in bilgisayarını yıkamış, Ahem de bir daha bu kızın yüzünü görmek istemiyorum diyerek gitmişti. Kokila bu harika çözümü Ahem’in tam taleplerini karşılamasa da bir nebze olsun evde kalmasına ikna etti. Tabi zavallı Gopi ize yüzü kapalı göz yaşları içinde hıçkıra hıçkıra ağlar. Ertesi sabah Gopi ev halkında erkenden kakıp duasını edip sonrada mutfakta herkesin kahvaltısını hazırlar. Kokila ve Hental Gop’nin bu uğraşını görünce çok mutlu olurlar. Hental, Gopi’nin bu haline üzülürken, Kokila da Gopi çok iyi bir gelin. Ahem ile arasında ki bu sıkıntı geçeceğini söyler. Bu arada bizim plancı Raşi ve Urmila ise Gopi’nin artık istenmeyen gelin olduğunu hatta yakında evden bile kovulabileceğini söyleyince Urmila’nın gözleri çıkacak gibi bakıp, mutlu olur.


Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 23. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 30 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 23. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?