Masum 3. bölüm özeti ve fragmanı izle - 25 Mart Çarşamba

Kanal 7'nin yeni başlayan ve uzun sürecek olan dizisi Masum izleyiciler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. İkimizin Yerine'nin saatinde yayınlanması da bunda etkili oldu. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Masum 3. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 24.03.2020, 13:15
Masum 3. bölüm özeti ve fragmanı izle - 25 Mart Çarşamba

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi artık sabahları saat 11:00'de tekrar bölümü ve 16:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 3. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 3. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Masum 3. bölüm özeti

Shraddha Vasu için de bir hediye yüzük seçer. Vasu sevinir. Diwakar ise Aditi’ye eğer onunla evlenmezse resimleri gazetede yayınlatacağını söyler. Masum 3. bölüm özeti başlıyor! Druv yüzükleri alınca bu yüzüklerin kendileri için değil Bihan ve Thapki için olduğunu söyler. Bihan ve Thapki yemek yemeye giderler. Bihan içki yarışı başlatınca ikisi de fena halde içer. Dışarı çıktıklarında birbirlerini tutmaya çalışırlar. Komik hallerine rağmen romantik anları da sakın kaçırmayın. Thapki ve Bihan içkinin etkisi altında olduklarından komik hallerine devam ederler. Bisikletle eve giderler. Dadi onları gören tek kişi olur. Daha sonra yerde hamamböceği gören Thapki yatakta yatmak ister.Bihan ben de yatacağım deyince yatağı ayırır ikisi de yatarlar. Aditi ise bir çıkmazın içindedir. sarhoş olan Bihan ve Thapki birbirlerine yüzükleri de takıp uyuyakalırlar. Uyandıklarında sarhoş halde yaptıklarını hatırlamaya çalışırlar. Limonlu su almak için gittiklerinde yüzükleri taktıklarını gören druv şaşırır. Odada ikili yüzükleri çıkarmaya çalışır. Shraddha ise Bauji için hediye olarak bir silah getirir. Shraddha herkesten güzel tepkiler alsa da Suman ve Preeti’nin ondan hoşlanmadığını fark eder. İkram olarak getirdikleri portakal suyunda buzu alıp onları düşürür. İnek gübresinin üzerine düşen ikiliye Vasu güler. Gelin hanım ise rol yapıp yardım etmeye çalışır. Bihan ise onun ikiyüzlü olduğunu görüp sinirlenir. Karşısına geçip hesap sorar. Thapki yanlış anlamışsın diye gelin hanımı savunur.


Masum genel konusu

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 4. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 25 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 4. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?