Masum 361. Bölüm Özeti ve Fragmanı - 18 Mart Perşembe

Kanal 7'nin klasikleşen Hint yapımları arasında en çok ses getiren dizilerinden biri olan Masum'da yeni bölüm başlıyor. Yeni bölümü ile ekranlara gelecek yapımda neler yaşanacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki yarın neler olacak? Masum 361. Bölüm Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 17.03.2021, 07:24 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 361. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 361. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 361. bölüm özeti

Modi ve Gaura ailesi kendilerine has dua ederken Gopi kızları için dua ediyor. Gaura Mira’ya  bir kolye verir ve ondan dikkatle dinlemesini ister. Bugün hayatının en unutulmaz günü olacağını söyler. Ahem, Gopi ve Jigar tapınakta kızları için dua etmeye devam ederken Gopi Vidya için endişeli olduğunu söyler. Ahem Vidya’yı cehenneme gönderirken böyle düşünmüyordun diye tepki gösterir. Gopi Vidya’nın Mira’yı getirmek için gittiğini ve onların gerçek kardeş olduklarını söyler. Ahem Rada da gerçek kardeşti ama sonu hüsran oldu der. Bu sırada biriyle çarpışır. Gopi bir kişinin çalılıkların ardından izlediğini fark eder ve kadını takibe başlar. Jigar ve Ahem de Gopi’nin peşine giderler. Gopi bir yere geldiğinde ayağı taşa takılır ve yere düşer. Yerde annesinin resmini görür. Ahem ve Jigar da yetişmiştir. Ahem Gopi’nin elindeki resmi görür ve resmin diğer tarafında Rada’nın olduğunu fark eder. Ahem Rada yüzünden hayatlarının mahvolduğunu söyler ve Gopi’ye eve gideceklerini söyler. Ahem resimlerin sırrını öğrenmeden gitmeyeceğini söyler. Gopi tapınakta dua etmeye devam eder. Tapınaktan çıkarken bir kadınla çarpışır. Bayılan kadının yüzüne bakınca annesi Maduben olduğunu anlar. Gopi, Ahem ve Jigar’dan annesini hastaneye götürmelerini ister. Ahem hemen Madu’yu arabaya alır ve hastaneye doğru yola çıkarlar. Öte yandan Gaura komşuları da davet ederek gelinlerini tanıtıyor. Tabi ritüel yapmadan olmaz. Gaura inek pisliğini bir kaba koyar ve Mira’dan bunu Vidya’nın suratına sürmesini ister. Mira tam sürecekken Vidya eline dokunur ve tüm pislik Gaura’nın suratına sıvanır. Daram sonradan gelir ve Gaura’nın suratını görür. Mira’nın bilerek yaptığını düşünür ve boğazına sarılır. Komşular Daram’ın çok acımasız olduğunu ve ilk karısının da bu yüzden kaçtığını, Mira’nın da yakında gideceğini konuşurlar. Gaura onları duyar ve Daram’ı durdurur. Ahem Koki ile telefonda konuşurken arabanın camı kırılır. Ahem aniden frene basar. Bu sırada hat kesilir. Koki Ahem’in kaza yaptığını düşünür. Arabaya taş atan kadın ortaya çıkar ve annemi kaçırmaya nasıl cüret edersiniz diye bağırır. Gopi o benim annem derken Madu kendine gelir ve kadına Sona diye hitap eder. Gopi hapse girdikten sonra annesini kaybettiğini söyler. Gopi Madu ile eve gelir ve annesinin bundan sonra burada kalacağını söyler. Koki bu kadın burada kalamaz diye haykırır. Masum 18 Mart Özeti sona erdi. 
 Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (1)
Nazlı 1 ay önce
Yaralı kalbim devam edicek mi lütfen devam etsin
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?