Masum 378. Bölüm izle | Masum 4 Nisan Pazar Özeti ve Fragmanı

Türkiye'nin en çok izlenen Hint dizilerinden biri olan Masum'da yeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Her gün yayınlanan bölümleriyle binlerce kişiyi ekrana kilitleyen yapımda bugün de yaşanacaklar merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Masum 4 Nisan Pazar Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 03.04.2021, 06:52 03.04.2021, 07:39 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 378. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 378. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 378. bölüm özeti

Mera herkesi şaşırtan bir davranış sergilemiş ve yaptıkları için Gopi’den özür dilemişti. Gopi bu davranışı karşısında şoke olmuş. Mera’nın ona anne demesi Gopi’yi gözyaşlarına boğmuştu. Gopi yaşadığı bu anlara inanamazken tüm Modiler anne ve kızın mutluluğunu izler. Gopi yıllardır ona sırt çevirmiş kızıyla sonunda barışmıştır. Büyük pişmanlıklar yaşayan Mera Gopi’nin ardından babasının karşısına da geçer. Diz çökerek babasından onu affetmesini ister. Gopi ve Ahem, Mera’nın tüm yaptıklarına rağmen karşılarında hala o küçük Mera’yı görür. Ve her anne baba gibi çocukları ne yaparsa yapsın onu affederler. Ahem kızı Mera’ya sarılırken herkesin gözyaşlarını dökecek duygusal bir tablo oluşur. Gopi ve Mera’nın birbirlerine sarıldığı ve oldukça duygusal olan bu anı bozan kişi Kokila olur. Koki Mera’nın saçlarından tuttuğu gibi onu Gopi’den çeker. Ardından Mera’ya okkalı bir tokat atarak onu yere serer. Kokila’nın bu ani çıkışı herkesi şaşırtmış bu mutlu anın bir anda bitmesi büyük bir şok etkisi oluşturmuştur. Koki’nin bu davranışının nedeni ise açıktır. Kokila herkese dönerek Mera’yı sahtekarlıkla suçlar. Gaura ile beraber yeni bir oyuna kalkıştıklarını tüm Modiler’in önünde rol yaptığını söyler. Mera’nın daha önce yaptığı oyunları bir bir sayar. Koki tüm bu ağır sözlerinin ardından merdivenlere yönelerek odasına geri döner. Mera büyükannesinin sözlerinden sonra onun peşinden koşup durdurmak ister. Ancak Koki’nin öfkesi onun tüm algılarını kapatmıştır. Mera ne yaparsa yapsın Kokla’yı ikna edemeyeceğinin farkındadır. Gopi kızının yanına gelirken merdivenlere çöken Mera gözyaşları dökerek ağlar. Bu hüzünlü anlarda patavatsızlığıyla ünlü Sona yine pot kırar. Hetal Sona’ya kızarken Urmila’da destek verir. İkili Sona’yı gelin olarak kabul etmediklerini yine onun yüzüne vururlar. Hetal ve Urmila’nın aksine Koki Sona’nın bu evin gelini olduğunu yukardan onlara bağırarak söyler. Hetal Koki’nin bu sert tavrının şaşkınlığını yaşarken Koki aşağıya inerek Sona’ya sarılır. Madhu Hetal’in düştüğü bu zor durumu görünce sevinirken Hetal sinirinden ne yapacağını bilemez. Sona ise Modi konağında Koki tarafından kabullenildiği için çok mutludur.

Kodeste tıkılı kalmış Dharam’a dönersek durumu pek de iyi değildir. Sarhoşluğun etkisinden kurtulsa da yaşadıklarını hatırlayamaz. Üstelik taciz suçlamasıyla da büyük bir ceza onu bekliyordur. Gaura oğlunun yanına gelip ona yiyecek ve giysi getirir. Dharam neler olduğunu sorarken Gaura kefaleti ödeyememiş ve onu kurtaramamıştır. Bu yüzden oldukça öfkeli olan Gaura, Mera’yı Dharam’a kötüler. Senin burada bu halde olmanın sebebi o der. Dharam, Mera’nın böyle bir şey yapacağına inanmadığını söyleyerek Gaura’yı daha da kızdırır.

Gaura içindeki bu öfkeyle soluğu Modi konağında alır. Modi konağına taş attıktan sonra içeri giren Gaura Modiler’den oğlunu rahat bırakmasını ister. Oğlunun asla Mera’ya saldırmadığını ve suçlamaları geri çekmelerini söyler. Ancak Ahem ve Gopi suçlamaları geri çekmeyeceklerini söyleyerek onu reddederler. Gaura bu sefer Mera’nın yanına giderek Dharam’ın ona yaptığı iyilikleri hatırlatır. Ancak Gopi ve Ahem bu konuda kararlıdır ve geri adım atmayacaklardır. Gaura ne kadar dil dökse de kimseyi ikna edememiştir. Herkesi şoke eden çıkış yine Kokila’dan gelir. Koki bugün adeta çıkışlarıyla herkesi şaşırtmaya ant içmiştir. Kokila Gopi ve Ahem’i karşısına alarak Dharam’ı affetmelerini ve suçsuz birini hapse atmamalarını söyler. Ahem ve Gopi Koki’nin bu isteği karşı çıkınca Koki sözünün dinlenmediğini söyleyerek öfkeyle oradan çıkar. Gaura’da oğlunu kurtaramadığı için Modi konağını terk eder. Gece olduğunda Mera’yı uyku tutmaz. Dharam’ı düşünür. Dharam ise kodeste çaresiz bir şekilde neler olduğunu anlamaya çalışıyordur.Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?