Masum 384. Bölüm izle | Masum 10 Nisan Cumartesi Özeti ve Fragmanı

Türkiye'nin en çok izlenen Hint dizilerinden biri olan Masum'da yeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Her gün yayınlanan bölümleriyle binlerce kişiyi ekrana kilitleyen yapımda bugün de yaşanacaklar merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Masum 10 Nisan Cumartesi Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 09.04.2021, 07:24 09.04.2021, 08:05 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 384. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 384. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 384. bölüm özeti

Urmi yaşadığı olayın ardından Modi evine gelir ve evinde hayalet olduğunu söyler. Yaşadıklarını anlatırken Gopi bir şeylerin ters gittiğini anlamıştır. Sahte Koki gerçeğinin yanına gider ve onu tokatlar. Gopi’nin kendini teşhis ettiğini söyler. Gerçek Koki Gopi ile anne kız gibi olduklarını ve düşüncelerinin de aynı olduğunu söyler.

Gopi önemli işleri olduğunu söyleyerek ayrılır. Şoför arabanın bakımda olduğunu söyleyince Gopi skoter ile gider. Gopi Urmi’nin evine gider ve elektrik kabloları içinde bulunan Koki’yi kurtarmayı başarır. Koki ona sarılır ve bir de okkalı tokat atar. Onun çok saf olduğunu ve buraya geleceğini bildiği için gerçek Koki’yi başka bir yere götürdüğünü söyler. Gopi şok olurken sahte Koki (Parmeta) Gopi araştırmaya devam ederse Koki’ye işkence yapacağını söyleyip Gopi’yi gönderir.

Gopi gidince Parmeta, Gora ve Madu bir araya gelip dans ederler. Modi ailesini yok etmek için plan yapmaya başlarlar. Madu sebze satıcısı Premlata’nın Koki’ye ses ve fiziksel olarak benzemesini fırsata çevirdiğini övünerek anlatır. Pramleta Modi evinde Koki gibi sefa süreceğini söyler. Premlata Sona ile eve döner ve Sona’ya aldığı hediyeleri göstermesini ister. Sona hediye mücevherlerini gösterir. Premlata Gopi’ye neden tokat atılmış gibi yüzün kırmızı diye sorar. Gopi bir şey söylemez ancak Premlata’nın arkasında biri olmasa bu kadar cüretkar davranamazdı diye düşünür.

Gopi sahte Koki Premlata’nın odasına girer ve telefonunu alır. Çıkmak üzereyken Premlata onu yakalar ve kolunu büker. Ardından yine tokatlar ve bu şekilde davranmaya devam ederse Koki’ye işkence edeceğini söyler. Daram Mira’yı düşünürken Gora’nın dediklerini duymaz. Durga Gora’ya çay verir. Gora çayı fırlatır ve o kadar çok çirkinsin ki Daram sana bakmıyor diye hakaret eder ve ona tokat atmak ister. Daram kendine gelir ve Vidya ile Şaravan’a Durga’ya saygı duyulacağına dair söz verdiğini söyleyerek Durga’ya sahip çıkar.

Gopi Sona’nın yanına gider ve Koki alış veriş sırasında hep yanında mıydı diye sorar. Sona Koki’nin sözlerini düşünerek evet diyerek yalan söyler. Gopi’nin kafası karışırken sahte Koki onları dinlemekte. Sahte Koki Gopi ne yaparsa yapsın gerçek Koki’yi bulamayacağını düşünüyor. Baharat fabrikasında Daram bir kanepeye oturmuş Mira’nın resimlerine bakmakta. Vidya telefonda Mira ile konuşuyor. Mira Daram’ın nasıl olduğunu sorar. Fabrika içindeki bir kamyonun el freni boşalır ve Daram’a doğru gitmeye başlar.

Vidya kamyonu görür ve Daram’a bağırır. Mira Vdya’yı duyar ve neden bağırdığını sorar. Vidya kamyondan bahseder. Vidya’nın sesine Gora ve Durga da gelir ve kamyonu görünce şok olurlar. Daram’ı uyarmaya çalışsalar da nafile. Sonunda kamyon Daram’ı ezer. Çalışanlar koşarak gelirler ve Daram’ı arabaya bindirirler. Gora ve Vidya da arabaya binerler ve hastaneye giderler. Yolda Gora Premlata’ya mesaj atar ve ne pahasına olursa olsun Gopi ve Mira’yı dışarı çıkarmamasını ister.

Mira Gopi’ye gelir ve Daram’ın kaza geçirdiğini söyler. Gopi birlikte gidebileceklerini söyler. Sahte Koki gelir ve Gopi’nin gidemeyeceğini söyler. Gopi neden diye sorar. Pramleta Koki’nin sağlığı için kalması gerektiğini söyler. Gopi benden ne istiyorsun diye bağırır. Premlata para istediğini söyler. Gopi isteğini yerine getireceğini söyler. Mira hastaneye gitmeyi başarır. Daram’ın elini tutar ve ondan gözünü açmasını ister.

Gora ona hakaret etmeye devam ederken Daram gözlerini açar ve her yerde neden Mira’yı görüyorum diye söylenir. Mira gerçek Mira olduğunu söyler. Bu sırada Gopi gelir ve Mira’dan Daram’ın yanına gitmesini ister. Mira ve oradakiler şok olurken Gopi Mira’nin Daram’ı sevdiğini anladığını bu yüzden yanında kalmasının iyi olacağın söyler. Masum 10 Nisan Özeti sona erdi.Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?