Masum 387. Bölüm izle | Masum 13 Nisan Salı Özeti ve Fragmanı

Türkiye'nin en çok izlenen Hint dizilerinden biri olan Masum'da yeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Her gün yayınlanan bölümleriyle binlerce kişiyi ekrana kilitleyen yapımda bugün de yaşanacaklar merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Masum 13 Nisan Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 12.04.2021, 07:14 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 387. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 387. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 387. bölüm özeti

Gopi ne yazık ki akıl hastanesine götürülür. Tüm Modi perişan olurken Premlata da sahte göz yaşı döker. Gopi hastaneye geldiğinde şizofren bir hastanın saldırısına maruz kalır. Gopi daha sonra acil müdahale odasına yatırılır. Hetal Gopi’nin yanında olmaları gerektiğini söyler. Ancak Premlata Gopi’nin deli olduğunu bu yüzden kimsenin gitmeyeceğini söyler. u sırada Vidya, Mira ve Urmila gelirler. Gopi’ye ne olduğunu öğrenirler. Mira Gopi’yi yalnız gönderdikleri için sinirlenirken Vidya ile birlikte Ahem’in odasına giderler. Ancak Ahem onlara kapıyı açmaz. Ahem ağlamaktan perişan olmuştur. Mira Premlata’dan Gopi’nin hangi hastaneye gittiğini  sorar. Ancak Premalata gitmemesini ister. Mira o zaman kendim bulurum der. Hetal hastane ismini verir. Premlata Mira’nın planı bozacağını düşünür. Mira, Vidya ve Urmila hastaneye gitmek için hareket ederler.

Gora hastanedeki adamı Gopi’yi bağlar ve ona elektrik verir. Gopi acı içinde bağırır. Premlata onlardan önce hastaneye ulaşır ve Gopi’ye deli gibi davranmazsa Koki’nin öleceğini söyler. Premlata içerdeyken Urmi ve kızlar Gopi’nin yanına gelirler. Premlata dolabın arkasına saklanır ve Gopi’den deli numarası yapmasını ister. Gopi onlardan çıkmalarını isteyerek bağırır. Vidya’nın eline çarpı işareti yapar. Vidya anlamıştır ve Mira ile Urmi’ye çıkmaları gerektiğini söyler. Dışarıya çıkan Vidya Gopi’nin eline çarpı işareti yaptığını ve durumunu tehlikede olduğunu belirttiğini söyler. Premlata oradaki adamına Gopi’ye elektrik şoku vermeye devam etmelerini ister. Adam az önce verdiklerini ve 4 saat içinde veremeyeceklerini, aksi taktirde Gopi’nin öleceğini söyler. Gopi Vidya’nın mesajını anlamasını umuyor. Mira akıl hastanesine pencereden girer. Ardından Vidya ve Urmi. Gopi onları görünce çok sevinir ve sahte Koki’den bahseder. Herşeyi anlatır. Onlara 4 saat içinde Koki’yi bulmazlarsa Koki’nin elektrik şokuyla öleceğini anlatır. Premlata Ahem’in kapısını çalar. Kapıyı açmazsa kendini öldüreceğini söyler. Ahem kapıyı açar. Premlata ona kötü bir haberi olduğunu ve Gopi’nin ömür boyu iyileşemeyeceğini söyler. Vidya Gopi’nin yatağına yatarken Gopi bir peçe takıp Mira ve Urmi ile birlikte çıkar. Onlar Gora’nın evine giderler.Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?