Masum 400. Bölüm izle | Masum 26 Nisan Pazartesi Özeti ve Fragmanı

Türkiye'nin en çok izlenen Hint dizilerinden biri olan Masum'da yeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Her gün yayınlanan bölümleriyle binlerce kişiyi ekrana kilitleyen yapımda bugün de yaşanacaklar merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Masum 26 Nisan Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 25.04.2021, 06:50 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 400. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 400. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 400. bölüm özeti

Kokila ve Gopi, tüm uğraşlarına rağmen Daram’ı bulmayı başaramamıştır. Mera’nın davası ise oldukça kötü ilerlemiş, Mera şahitlerin aleyhinde ifade vermesi nedeniyle hakim tarafından idama mahkum edilmişti. Modiler çaresiz! Yaşanan tüm olumsuzlukların üzerine Modiler’in eli kolu resmen bağlanır. Kokila ve Gop,i Daram’ı bulduklarını düşünürken polis tarafından tutuklanır. İkili nezarete doğru götürülürken tam Ahem’de benzer durumdadır.

Mahkemede avukata saldırdığı için o da tutuklanmıştır. Anne ve oğul karakolda birbirleriyle karşılaşınca büyük şaşkınlık yaşar.

Zafer şimdilik Gora’nın! Tüm olanlardan en karlı çıkan şüphesiz Gora’dır. Daram’ı kamyondan ustaca kaçıran Gora, Koki ve Gopi’nin tutuklanmasını sağlamıştır. Ayrıca Ahem’in tutuklanması da onun için ekstra bir mutluluktur. Gora nihayet kardeşinin intikamını alacağı zamanın sonunda geldiğini düşünür.

Gopi ve Koki serbest kalırken Ahem bir gün daha nezarette duracaktır. Serbest kalan Gopi ve Koki Modi konağına döner. Tüm Modiler merak içinde neler olduğunu ikiliye sorar. Büyükanne ve diğerleri tüm olanları öğrenir. Mera’nın idama mahkum edilmesi herkesi yasa boğar.

Sabah idama gidecek olan Mera gözyaşları içinde tanrıya dua ederken Gora Daram’ın başında keyiften dans etmektedir. Sonunda istedikleri olacağı için Gora çok mutludur. Bu esnada Daram kendine gelir. Annesine Mera’yı sorar. Gora ona merak etmemesini söyleyerek şimdi uyumalısın der. Elindeki iğneyle Daram’ı tekrar uyutur.

Modiler savaşacak! Diğer tarafta perişan halde olan Modileri kaldırma işi Kokila’ya düşer. Koki herkesi kendine getirecek sözler söyler. Mera’nın ölmeyeceğini, kimsenin umudunu yitirmemesini ister. Kokila’nın bu cesaret verici sözleri Modiler’in tekrardan dirilmesini sağlar. El ele verecek olan Modiler gerçeği ortaya çıkarıp Mera’yı kurtarmaya yemin ederler.

Gora konağında ise eve gelen Shravan ve Durga konakta kimsenin olmamasına şaşırırlar. Her yerde Gora’yı arayan ikili bir türlü onu bulamaz. Durga arayışını sürdürürken deponun kapısının açık olduğunu görür. Gora Durga’nın depoya girdiğini anlayınca onu hemen çıkartmak ister. Durga yerde şırınga görüp şüphelenirse de korkudan olayın üstüne gidemez.

Modiler savaşa hazır! Durga’nın şüpheleri bir sonuca şimdilik varmazken Modi konağında büyük bir hazırlık vardır. Gopi, Kokila, Jigar tüm Modiler adeta birer savaşçı Ninja gibi giyinmiş ve Gora’ya saldırmak için hazırlanmışlardır. Mera’yı kurtarmak için her şeyi göze almışlardır.

Gora kendini savunacak! Modilerin hazırlığı gibi Gora’da çok iyi tanıdığı Koki’nin neler yapabileceğini biliyordur. Bu yüzden elleri sopalı adamları konağa getirir. Sharvan ve Ninya’yı da konaktan yollar. Gora Mera’nın idamına kadar Daram’ı saklamaya çalışacaktır.

İki tarafta büyük savaş için artık hazırdır. Modiler araçlara atlayarak yola çıkarlar. Gora’nın konağına varan Modiler dışarıdaki adamları tek tek etkisiz hale getirmeye başlarlar. Oldukça sistematik ilerleyen Modiler konaktaki tüm sopalı adamları temizler.

Gora elinde sopayla içeri giren Kokila’yı görünce şoke olur. Adamlarının etkisiz hale getirildiğini de çok geçmeden anlar. Modiler, Gora’nın etrafını sararken Koki bir güzel Gora’yı sopalar.

Bu arada serbest bırakılan Ahem’de ekibe katılır. Ancak Gora bu kadar kolay pes etmeyecektir. Takviye adamları konağa gelince Modiler bir anda zayıf duruma düşer. Gora adamlarına hepsini bağlamasını söyler.Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?