Masum 427. Bölüm izle | Masum 23 Mayıs Pazar Özeti ve Fragmanı

Türkiye'de en çok izlenen Hint dizisi olmayı başaran Masum'da yeni bir bölün daha ekranlara geliyor. Hindistan'da uzun süre zirvede olan ve sonrasında ise Türkiye'ye getirilen fenomen yapım yine ilgiyle izlenecek. Yaşanacaklar merak konusu ve araştırılarak da öğrenilmek isteniyor. Yüzlerce bölümdür seyircilerinin ilgiyle takip ettiği dizinin yeni günü bir an önce izlenmek üzere sorgulanıyor. Masum 23 Mayıs Pazar 427. bölüm Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 22.05.2021, 06:19 Burak ZİHNİ
Masum 427. Bölüm izle | Masum 23 Mayıs Pazar Özeti ve Fragmanı

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:20'da de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 427. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 427. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 427. bölüm özeti

Mansi Gopi’nin ölüm emrini vermiş Gopi ise diğer hastaların yardımıyla peşindeki cellattan kaçmaya çalışmıştı. Koki ise Jaggi’den yardım istemiş ancak beklediğini bulamamıştı. Gopi kaçabilecek mi? Gopi tüm gücüyle peşindeki katillerden kaçmaya çalışırken Premila ve Krishna ise durumu anlayıp hastanenin yolunu tutar. Bu ikili Mansi’nin aksine Gopi’nin ölmesine karşı çıkarlar.

Gopi son bir çabayla bulduğu bir odaya girerek kapıyı kapatır. Peşindeki katiller odanın kağısını zorlarken Gopi kendi ölümüne kendi ayağıyla geldiğini çok geç fark eder. Girdiği oda bakıcıların onu asmak için getirecekleri odadır. Gopi karşısında duran idam ipini görünce çok korkar.

Jaggi Gopi’yi Kurtardı! Bu esnada onu öldürmek için kapıyı zorlayan bakıcılar içeri girmeyi başarır. Gopi’yi hemen yakalarlar. Gopi üzerine çullanan bakıcılardan kurtulmak istese de gücü buna yetmez. Bakıcılar Gopi’yi ipe asarlar.

Gopi için artık son gelmiş derken horozlar adeta savaşçılar gibi uçuşmaya başlar. Bu Jaggi ve arkadaşlarının olaya el koymasının işaretidir. Jaggi Gopi’yi ipten alırken arkadaşları bir güzel bakıcıları pataklar. Gopi böylelikle tımarhaneden kurtulmuş olur.

Jaggi hemen Gopi’yi de alarak olay yerinden uzaklaşır. Gopi’yi götüreceği yer Modi konağı olur. Modiler Gopi’yi görünce sevinçten çığlık atarlar. Jaggi’ye teşekkür ederler. Gopi’nin hayatını kurtardığı için tüm Modiler ona minnettardır. Koki Jaggi’ye fikrini değiştirme nedeninin sorar. Jaggi annesinin isteğiyle fikrini değiştirdiğini söyler.

Mansi çıldırdı! Tabi bu durumun kazanano olduğu gibi kaybedenleri de vardır. Mansi akıl hastanesine geldiğinde tüm bakıcılara bağırmaya başlar. Bu esnada Premila gelip Mansi’ye tokat atar. Mansi’ye ilaçlarını içmesini söyler.  Premila’nın isteği tıpkı kızının başına geldiği gibi Gopi’nin de delirmesidir. Yani anlayacağınız Mansi Ahem’in yokluğunda kafayı sıyırmıştır.

Modi konağında Jaggi artık gitmek isterken kimse onu bırakmaz. Minikler onu çok sevmiş diğer Modilerde gerçek olmasa dahi Ahem’i görmenin huzurunu yaşamışlardır.

Diğer tarafta Mera ve dedektif Vidya’ya yönelik saldırı hakkında konuşur. Nainya’nın sevgilisi Prakash onları dinler. Prakash dedektife çeşitli oyunlar yaparak onu saf dışı bırakmak ister.

Krishna Gopi’yi geri istiyor! Gopi Jaggi’ye teşekkür ederken ayağı yanlışlıkla kayar. Gopi bir anda Jaggi’nin kollarında kalırken kendini Ahem’le zanneder. Jaggi’nin gelişiyle bir an da olsa huzura kavuşan Modi konağında bu durum pek uzun sürmez.

Jaggi harekete geçti!  Üç akbaba Gopi’yi almak için Modi konağına gelmiştir. Koki bu duruma karşı çıkarak gelenleri kovmak ister. Ancak Krishna Gopi ile evli olduklarını onu geri vermeleri ister. Modiler bu duruma itiraz ederken Krishna polis ve avukatları da duruma dahil eder. Gopi’nin bir akıl hastası olduğunu söyleyerek polisi ikna ederler. Ayrıca evli oldukları içinde Krishna’nın karısını götürmesinde sakınca görmezler.

Kısaca Modilerin eli kolu bağlanmıştır. Krishna zorla Gopi’nin kolundan tutarak onu götürmek ister. Poliste Modilerin olaya müdahale etmesini engeller. Tüm bu olanları gören Jaggi bu duruma kayıtsız kalamaz. Kendisini Ahem Modi olarak tanıtır. Karısını derhal bırakmalarını emreder. Jaggi’nin bu hareketi başta işe yarasa da olaya müdahil olacak iki kişi daha vardır.

Bu ikili Jigar ve Pari’dir. Jigar evi Mansi’ye ipotek ettirdiği için onun yanında yer alır. Jaggi’nin Ahem olmadığını söyler. İkili tartışmaya başlarken Jaggi herkesi Ahem olduğuna ikna edebilecek mi?Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?