Masum 43. bölüm özeti ve fragmanı izle - 4 Mayıs Pazartesi

Kanal 7'nin yeni başlayan ve uzun sürecek olan dizisi Masum izleyiciler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. İkimizin Yerine'nin saatinde yayınlanması da bunda etkili oldu. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Masum 43. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 03.05.2020, 09:39 Burak ZİHNİ
Masum 43. bölüm özeti ve fragmanı izle - 4 Mayıs Pazartesi

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi artık sabahları saat 11:00'de tekrar bölümü ve 16:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 44. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 44. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Masum 43. bölüm özeti

Mehta ailesinin de gelmesiyle Urmi ve Raşi de planlarını devreye sokmak için harekete geçerler. Gopi Koki’nin yanına gelir ve onunla önemli bir mesele hakkında konuşmak istediğini söyler. Ancak Koki şimdi zamanı değil diyerek Kinjal’i getirmesini ister. Gopi Kinjal’in yanına gidr er ve anlatmaya fırsatı olmadığını söyler ve daha sonra halletme sözü verir. Kinjal salona gelir. Urmi Raşi’ye yazılı bir kart verir. Kartta Ben Umang’dan hamileyim yazıyordur. Urmila yazılı şeylerin unutulmayacağını Ahem’in mektubunu yazarak ispat ettiklerini hatırlatır ve şimdi yine büyük bir olaya imza atacaklarını söyler. Urmila Modi ve Mehta ailesine geleneksel yastık oyunu oynatacağını söyler. Buna göre katılan herkes küçük kartlara bir şeyler yazacak, elden ele dolaşan yastık müzik bitiminde kimin elinde kalırsa bir kart seçip istenen şeyi yapacaktır. Sıra Koki’ye geldiğinde kart çekilir ve karta dans etmesi yazıyordur. Koki tabi ki reddeder. Parag onun yerine bir kaç figür gösterir. Ardından Ahem’e sıra gelir. Ahem’in kartında ise gül yazıyordur. Ahem kırmızı gülü alır ve annesine bakar. Koki ona Gopi’yi işaret eder. Gopi de işareti alır ve Ahem’e doğru yaklaşır. Ahem mecburen ona gül verirken yüzünde en ufak bir gülümseme yok. Sıra Ketki’ye geldiğinde Urmi ona kırmızı kartı verir. Ketki yazıları göremediğin söylerken Raşi’nin kardeşi Dawal ben senin yerine okurum diye ona doğru gider ve elindeki meyve suyu kadının üzerine dökülür. Karttaki yazı okunamaz hale gelmiştir. Urmila ve Raşi mort olurken Kokila Dawal’ı beceriksizlikle suçlar. Mehta ailesi giderken düzenlemeler için teşekkür ederler. Kokila odasında derin düşüncelere dalmış oturuyordur. Gopi gelir ve Kinjal’in hamile olduğunu bildiğini söyler. Bu sırada Eleş’i birisi arar ve Kinjal’in hamile kaldığını ve erkek arkadaşı Umang’dan olduğunu söyler. Eleş şok olurken Eleş’İ arayan kişinin Urmila olduğu görülüyor. Gopi de Koki’ye Kinjal’in Eleş’den değil Umang’dan hamile olduğunu söyler. Koki’nin gözleri yerinden fırlayacak gibi olur.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 44. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 30 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 44. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?