Masum 45. bölüm özeti ve fragmanı izle - 6 Mayıs Salı

Kanal 7'nin yeni başlayan ve uzun sürecek olan dizisi Masum izleyiciler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. İkimizin Yerine'nin saatinde yayınlanması da bunda etkili oldu. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Masum 45. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 05.05.2020, 10:30 05.05.2020, 10:35 Burak ZİHNİ
Masum 45. bölüm özeti ve fragmanı izle - 6 Mayıs Salı

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi artık sabahları saat 11:00'de tekrar bölümü ve 16:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 46. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 46. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Masum 45. bölüm özeti

Bu sırada Kinjal Umang ile telefonda görüşüyordur. Nişanın sona erdiğini ve her şeyin bittiğini anlatıyor. Umang bunun iyi haber olduğunu söylerken Kinjal iyi haber mi diye tepki verir ve bu yüzden tüm ailemi karşıma aldım ve nefretlerini kazandım der. En büyük korkusunun ise Ahem’in tepkisi olduğunu belirtir. Umang içinden kız kardeşime yaptıklarından sonra az bile diye geçirir. Kinjal Umang’I sevdiğini söylerken Ahem’in ona dik dik baktığını gördü ve telefonu elinden düşürdü. Ahem kim bu kişi diye Kinjal’i sıkıştırmaya başladı. Kinal şimdi sinirlisin daha sonra açıklayacağım dese de Ahem onu köşeye sıkıştırır ve tokatlamak ister. Ancak araya Gopi girer. Ahem ondan çekilmesini ister. Bu kardeşler arasında bir mesele der ve yeniden elini kaldırır. Bu sefer de Hetal elini tutar. Hetal Kinjal’in çocuk olmadığını ve onu tokatlayamayacağını belirtir. Ahem duygulu bir konuşma yaparak odadan ayrılırken Kinjal Hetal’e sarılır. Jigar kara kara düşünürken Raşi ilk kez onun için endişelenir. Urmi, Raşi’yi arar ve evde olnaları anlatmasını ister. Raşi gerisini bilmem ama bizim herif çok etkilenmişe benziyor diye cevap verir. Urmila ertesi sabah çok erken saate Modi evine gelir. Gopi onu görünce şaşırır. Ardından Hetal gözükür ve bu kadar erken ne işiniz var gibi bakar. Urmi üzüntüsünden yatamadığını ve saatin kaç olduğunu bilmediğini söyler. Bu sırada sütçü gelir. Gopi ondan bir litre fazla süt vermesini ister. Hetal ayrılırken Urmi’nin aklına yeni bir pislik gelir. Sütçünün yanında Kinjal’den bahseder. Gopi onu susturmaya çalışsa da Urmi sütçüyü azarlıyor gibi yaparak her şeyi anlatır. Koki telefonu eline alır ve akrabalarına evliliğin gerçekleşmeyeceğini söylemek ister. Ahem gelir ve ondan telefonu alır ve yere koyar. Kinjal’İ hamile bırakan kişinin kim olduğunu sorar. Koki şimdi bunu söylemek istemiyorum der. Ahem’in çabaları yeterli olmaz ve ayrılır. Gopi elinde yemekle içeri girer ve Koki’den yemesini ister.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 46. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 30 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 46. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?