Masum 53. bölüm özeti ve fragmanı izle - 14 Mayıs Perşembe

Hint dizilerinin adresi Kanal 7'nin en etkili yapımlarından Masum haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlanan her bölüm binlerce kez izlenirken bir sonraki gün için de araştırmabar başlıyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Masum 53. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 13.05.2020, 10:54 Burak ZİHNİ
Masum 53. bölüm özeti ve fragmanı izle - 14 Mayıs Perşembe

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi artık sabahları saat 11:00'de tekrar bölümü ve 16:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 53. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 53. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Masum 53. bölüm özeti

Daval odaya geldiğinde kinjal çoktan uyumuş kendisine yaklaşmasın diye de araya yastık dizmiştir. Daval canı sıkılsa da ses etmeden yatar. Kokila sabah olduğunda Kinjal’i merak eder. Raşi ise annesiyle bir önceki gün olanlar hakkında konuşur. Urmila’nın araba olayına canı pek bir sıkılmıştır ve bir oyun oynayacağını söyleyip telefonu Kokila’ya vermesini ister. Masum 53. bölüm özeti olayları şimdi başlıyor. Kızın sabah kadar uyudu hala kalkmadı ki ritüelleri yapalım nasıl yetiştirmişsiniz bu kızı der. Kokila el bebek gül bebek büyüttüğü kızı için yapılan bu yorumu duyunca üzülür. Kokila acısını Raşi’den çıkarır ve ritüeller için ateşi sen yakacaksın der. Raşinin yüzü kararınca Jigar ona takılır. Ahem ise Gopi’nin gitmesi gerektiği konusunda annesiyle konuşur. Gopi ise Kinjal konusunda da Ahem konusunda da dua eder. Kokila oğlunun bu isteğini duyunca büyük şok yaşar. Ahem ise Kinjal’in düğününden sonra onu göndereceğini söylemiştir artık yanında durmaya tahammülüm kalmadı der. Ahem annesine biraz daha düşün deyip iş için evden çıkar. Kinjal ise banyo yapmak ister ama ne banyoyu beğenir ne de evi. Urmila bu hallerini beklediği için mutludur ve damarına basmak için onu su almaya gönderir. Daval ise Kinjal için aldığı hediyeyi annesinden saklasa da Urmila fark edip kızar. Kinjal ise su getirmek için gittiği ortamda daralır. Eve gelip su kabını Urmila’ya verir.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 54. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 13 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan 54. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138