Masum 62. bölüm özeti ve fragmanı izle - 23 Mayıs Cumartesi

Hint dizilerinin adresi Kanal 7'nin en etkili yapımlarından Masum haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlanan her bölüm binlerce kez izlenirken bir sonraki gün için de araştırmabar başlıyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Masum 62. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 22.05.2020, 11:58 Burak ZİHNİ
Masum 62. bölüm özeti ve fragmanı izle - 23 Mayıs Cumartesi

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi artık sabahları saat 11:00'de tekrar bölümü ve 16:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 62. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 62. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Masum 62. bölüm özeti

Koki ana kuzusu oğlu Ahem’e saç yağı uyguluyor. Bu sırada Gopi gelir. Koki farkında olmadan yağı döker. Ahem ayağa kalkar. Gopi bir anda elini tutar. Ahem şaşkınlıkla ona bakar. Gopi yerdeki yağı gösterir ve bastığında kayıp yaralanabileceğini söyler. Ahem bir şey demeden gider. Ahem’in sert tavrı az da olsa kaybolmuşa benziyor. Ahem Gopi’nin samimiyetini anladı mı yoksa Gopi’ye alıştı mı bilinmez ama ilerde çok büyük aşk yaşayacaklar. Urmila Raşi’ye artık harekete geçme vakti olduğunu söyler. Nani’nin sandığını çalmak için harekete geçerler. Raşi Gopi’nin yaptığı yemeğe uyku tableti atar ve herkesin uyumasını sağlar. Urmi gece yarısı eve gelir. Nani’nin odasında  bulunan sandığı dışarı çıkarmayı başarır. Sandık kolay taşınsın diye Urmila tekerlekli bir düzenek getirmiştir. Urmila ve Raşi sandığı almayı başarırken sandık kontrolden çıkıp Koki’nin odasına gider. Sandık kapıya dayanır ve kapıyı sonuna kadar açar. Sandık içeri girince Urmi ve Raşi gözlerini kapatır. Ancak Koki ve Parag derin uykudadır. Ailede ayakta duran sadece Gopi vardır. Kinjal Dawal’ın aldığı küpeye bakarken Dawal gelir ve küpelerin ona çok yakışacağını söyler. Kinjal bu gece Dawal’ın çok romantik olduğunu düşünüyor. Kinjal bu gece Urmi’nin odasında yatmak istediğini söyler. Dawal ama Urmi nerde yatacak derken Kinjal yine de Urmi’nin odasına girmeyi düşünüyor.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 63. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 23 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak olan 63. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 

Yorumlar (0)