Masum 63. bölüm özeti ve fragmanı izle - 24 Mayıs Pazar

Hint dizilerinin adresi Kanal 7'nin en etkili yapımlarından Masum haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlanan her bölüm binlerce kez izlenirken bir sonraki gün için de araştırmabar başlıyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Masum 63. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 23.05.2020, 11:47 23.05.2020, 15:48 Burak ZİHNİ
Masum 63. bölüm özeti ve fragmanı izle - 24 Mayıs Pazar

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi artık sabahları saat 11:00'de tekrar bölümü ve 16:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 63. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 63. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Masum 63. bölüm özeti

Raşi ve Urmila polis sirenlerini duyunca paniklerler. Kokila uyandı ve polise haber verdi kesin diye düşünürler. Can havriyle kendilerini ormana atarlar. Raşi sandığın başından ayrılmaz. Urmila ve Raşi sandığı kuyunun önüne gizlerler. Polisler gidince de derin bir oh çekerler. Tam sandığı götürmek için kaldırırlar, sandık cumburlop kuyuya! Daval ve Kinjal Urmila’nın odasına gitiiklerinde onu bulamayınca polise haber verirler. Daval durumu Raşi’ye de haber verir. Jigar ise uyandığında Raşi’yi göremeyince panikler. Raşi süt almaya gittim diyerek eve döner. Karşısında Kokila ve Jigar vardır. Kokila onu sorguya çeker. Urmila’yı soruguya çeken ise Kinjal olur. Urmila da duadan geliyorum yalanına sığınır. Raşi Nani’yi odaya girdirmemek için çabalar. Odada böcek var yalanına başvurur. Gopi’nin yemek servisini de çay servisini de Ahem istemez. Gopi üzülür. Akşam o uyurken elini tutmak ister. Ahem irkilerek uyanır. Urmila ise kuyuya gittiğinde adamın biri gelir ve kuyudan uzak durmasını içinde zehirli yılanların olduğunu söyler. Kokila ise böcekli odayı temizleme görevini Raşi ve Gopi’ye verir. Odaya Raşi böcekler bırakır. Odadan kaçarlar. Nani sandıktan bir şey alacağını söyleyince Raşi içinden dua etmeye başlar. Annesinden da sandığın başındaki sıkıntıyı dinleyince Raşi yandık der. Kinjal gizlice bu konuşmayı dinleyip Urmila’nın neyin peşinde olduğunu anlamak için gizlenir. Urmila gizlice pencereden çıkar. Kinjal de dolaba bakıp bir şey bulmaya çalışırken elbiselerinin Urmila2nın dolabında olduğunu görür. Kokila böcek ilaçlama firmasını çağırır. Urmila da peşi sıra gelir. Urmila ve Raşi sahte sandığı Nani’nin odasına koyarken Kokila onları görüp ne yaptıklarını sorar. Nani de gelir ve yarın bu sandık sahibine gidecek der. Raşi elinde kutuyla Hetal’e yakalanır. Nani için Gopi ile hediye alıp buna koyacağız der. Oysa ki Gopi ile birlikte gidip onu tuzağa düşürecektir. Kokila ise onun bir plan peşinde olduğunu anlar.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 64. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 24 Mayıs Pazar günü yayınlanacak olan 64. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 

Yorumlar (0)