Masum 67. bölüm özeti ve fragmanı izle - 28 Mayıs Perşembe

Hint dizilerinin adresi Kanal 7'nin en etkili yapımlarından Masum haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlanan her bölüm binlerce kez izlenirken bir sonraki gün için de araştırmabar başlıyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Masum 67. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 27.05.2020, 12:05 Burak ZİHNİ
Masum 67. bölüm özeti ve fragmanı izle - 28 Mayıs Perşembe

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi artık sabahları saat 11:00'de tekrar bölümü ve 16:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 67. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 67. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Masum 67. bölüm özeti

Nani giderken Ahem ve Gopi’ye de kader sizi ayırmasın diye dua eder. Ahem Nani gidince Gopi de gidecek diye sevinirken Kokial Gopi bu evden gitmeyecek diye oğluna resti çeker. Ahem karşı çıksa da Kokila kararım net diye kestirir atar. Üstüne bir de aynı odada kalmalarını ister. Gopi buna sevinirken Kokila onları yaklaştırmak için yarın Ahem’in doğum günü hazırlık yap diyor. Gopi heyecanla hazırlık yaparken Raşi oraya gelir ve partinin bir çocuğun doğum günü partisi gibi olması için çabalar. Gopi’ye Ahem balonları sever deyip her yeri balonlarla donatır. Ahem aşağı indiğinde düzenlemeleri görüp sevinir ama Gopi’nin yaptığını öğrenince içten içe sinir olur. Gopi’nin bir diğer yapması gereken şey pastayı ayarlamaktır. Raşi bu konuda da onu rezil etmek için fikir verir. Gopi pasta siparişini verir. Ahem parti olmasın diye annesinden rica etse de Kokila herkes yolda iptal edemem der. Ahem’in arkadaşları da gelir.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 68. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 28 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan 68. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?