Masum 69. bölüm özeti ve fragmanı izle - 30 Mayıs Cumartesi

Hint dizilerinin adresi Kanal 7'nin en etkili yapımlarından Masum haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlanan her bölüm binlerce kez izlenirken bir sonraki gün için de araştırmabar başlıyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Masum 69. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 29.05.2020, 10:06 Burak ZİHNİ
Masum 69. bölüm özeti ve fragmanı izle - 30 Mayıs Cumartesi

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi artık sabahları saat 11:00'de tekrar bölümü ve 16:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 69. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 69. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Masum 69. bölüm özeti

Jigar Raşi’nin yanına gelir ve burada ne yaptığını sorar. Raşi Koki’yi gösterirken Jigar onları gördüğüne çok sevinir. Raşi Koki’nin kıyafetlerini bu şekilde görürse çok kızacağını söylerken Jigar endişelenir. Raşi yanında hiç sari getirmediğini söylerken Jigar’ın aklına gelirken giydiği sari gelir. Raşi otel odasına üzerini değişmeye giderken Jigar da Koki’yi karşılar. Koki Raşi’nin nerde olduğunu sorar. Jigar odada bir şey unuttuğu için gittiğini söyler. Az sonra Raşi üzerinde sari ile gelir. Koki sarinin altındaki kot pantolonu görünce sinirlenir ve nereye gidersek gidelim kültürümüzü terk edemeyiz diye kızar. Jigar onun sarisinin olmadığını söyleyince Koki iyice sinirlenir. Gopi’nin kıyafetlerinden giymesini ister. Ahem şimdi dinlenelim yarın sizi gezdireceğim diyerek otele götürür. Urmila ve Kinjal de Modi evine gelmişler. Kinjal Şirag ile görüşür ve Dawal için iş ister. Şirag bunu bazen gurur meselesi yapan erkeklerin olduğunu söylerken Kinjal böyle bir şeyin olmayacağını söyler. Ahem yemek için onları gösterişli bir otele getirir. Ahem burada Hint yemeklerini bulabileceklerini söylerken Koki çok sevinir ve şimdi herkes Hint yemeği sipariş etsin der. Raşi sinirlenirken Gopi evdeki alışkanlıklarını burada da sürdürür ve ayakta beklemeye devam eder. Koki ondan oturmasını isteyince Gopi utana sıkıla Ahem’in yanına oturur. Yemeklerin ardından Koki dağ gezintisi yapacaklarını söyler. Gopi’ye üzerine bir kazak aldın mı diye sorar. Gopi Raşi’nin çok soğuk olmadığı için kazağa gerek yok dediğini hatırlatır ve bu yüzden yanına kazak almadığını söyler.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 70. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 29 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan 70. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?