Müge Anlı 31 Ekim Çarşamba izle! Son bölümde neler yaşandı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 31 Ekim Çarşamba yayını izle! Bugün programda neler yaşandı? Nazmiye Oruçoğlu, Selma Danışman, Seher Akyüz ve Gürsel

Medya 31.10.2018, 09:08 31.10.2018, 10:19 Burak ZİHNİ
Müge Anlı 31 Ekim Çarşamba izle! Son bölümde neler yaşandı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 31 Ekim Çarşamba neler yaşandı? Başarılı gazeteci Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programında Türkiye'yi sarsan konular ele alınmaya devam ediliyor. Ayın son programında ekranlarımıza gelecek olan canlı yayında yine nefesler tutulacak. Son olarak Nazmiye Oruçoğlu olayının izinden giden Müge Anlı ve ekibi sonuca ulaşmak için var gücü ile çalışıyor. Bir hurda minibüsün bagajında bulunan cansız bedeni ile öldürüldüğü açıklanan gayrimenkul kadına bu sonu kim reva gördü? Nazmiye Oruçoğlu'nu kim öldürdü ve katili/katilleri kim? Ablası ve ağabeyi tarafından suçluların bulunması istenen bu cinayetle ilgili olarak son dakika gelişmeleri büyük bir merakla bekleniyor.

Kadın cinayetleri bir kez daha gündeme geldi. Nazmiye Oruçoğlu'nun öldürülmesiyle birlikte kadınlara yönelik işlenen cinayet sayısı arttı. Acımasızca kıyılan gayrimenkul zengini genç kadının ardından gözyaşları sel oldu. ATV ekranlarında yaşanan bu üzücü olay günün en çok konuşulan konusuydu. Ulusal basın da Nazmiye Oruçoğlu'nun öldürülmesi hakkında 'Para tuzağı' odaklı manşetler paylaştı. Nazmiye Oruçoğlu'nu eski eşi Yüksel Bey'in öldürdüğünden şüpheleniliyor.

müge anlı ile tatlı sert alperen öztürk

Programda ayrıca birçok konuda daha yeni bilgiler sabırsızlıkla izleniyor. Gürsel Selam'ı kim kaçırdı? Gürsel Selam para ile mi satın alındı, bir intikam duygusu mu vardı soruları soruluyor. İki ailenin karşı karşıya geldiği ve genç adamın da zaman zaman çıkışlarına sahne olduğu programda önemli bilgilere ulaşılıyor. Sürpriz tanıklar bildiklerini iddia ettikleri detayları paylaşıyor.

selma danışman nerede

Perihan Efe'nn kızı konuştu!
Müge Anlı canlı yayında Gürsel'i evlatlık olarak kendilerine verdiğini söyledikleri Perihan Hanım'ın kızı şok açıklamalarda bulundu. Perihan Hanım'ın kızı: "Annem bu kadar organize bir iş yapabilecek yaşta ve sağlıkta değildi o yıllarda. Madem annem sokakta bir dilenciydi o zaman neden çocuğu başka bir aileden çalıp size getirdiğini düşünmediniz? Neden çocuğu aldınız üstelik adını bile sormadık diyorsunuz..." sözleri ile akıllarda evlatlık verilen aileyle ilgili soru işaretleri bıraktı. Gürsel'i evlatlık alan aile tüm gerçeği biliyor ve saklıyor mu?

Çelişkili ifadeler
Gürsel Selam'ı yetiştiren Memduha Hanım: "Belki gelir alırlar çocuğu diye bekledik. Kimlik çıkartmak için bu yüzden bekledik. Adı Tahsin diye söyledi bize veren Perihan. Annesi babası selde öldü, 2 kız kardeşi vardı dedi. 15-20 günde bir gelir yeğenim nasıl, durumu nasıl diye dükkana gelir sorardı." Ailesi ölmüş bir çocuğu kim gelir alır diye beklediler? Gürsel'i büyüten aile gerçek ailesinin hayatta olduğunu bile bile mi çocuğu evlatlık edindi ve soyadını değiştirdi? Tüm sorular Müge Anlı canlı yayında netlik kazanacak...

MÜGE ANLI

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

nazmiye oruçoğlu öldürüldü

ATV

Genç kuşağın çocukluk çağından beri gayet iyi bildiği, Türkiye’nin önde gelen kanallarından olan ATV, 12 Temmuz 1993 yılında test yayınına başlayarak kurulmuştur. Kanal, normal yayın hayatına ise birkaç ay sonra; 9 Eylül 1993 yılında başlamıştır. ATV’nin kurucusu Dinç Bilgin olsa da; günümüze gelinceye kadar sık sık el değiştirmiş ve çeşitli değişikliklere uğramıştır.

Aslına bakarsak; en başta ATV’nin kuruluşuna öncü olan üç grup vardı. Dinç Bilgin (Bilgin Grubu), Hüznü Özyeğin (Fiba) ve Mehmet Emin Karamehmet (Çukurova Grubu).. Bu üç oluşumun meydana getirdiği Satel adlı şirket ile ATV’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Fakat daha sonra Özyeğin; hisselerini iki ortağa devrederek ATV’den ayrıldı. Çünkü tüm zamanını ve enerjisini Finansbank’ın büyümesine vermek istiyordu. Böylece Satel grubunu Bilgin ve Çukurova olmak üzere iki grup yönetmeye başladı. İlerleyen zamanda bu iki grup arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar sonucunda Dinç Bilgin bir şekilde ATV’de kontrolü eline aldı, tüm isim haklarını Merkez Yayıncılık’a devretti ve kanal bu şekilde yayın hayatına devam etti.

gürsel selam

2002 yılında ise kanal Ciner Grubu’na devredilmiş ve yayın hayatına bu şekilde devam etmiştir. 2007 yılında da Çalık Holding’in şirketlerinden biri olan Turkuvaz AŞ’ye satılmıştır. Sabah gazetesi ile sürekli aynı kaderi paylaşan ATV’nin bu gazeteyle aynı sahipleri olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Diziler dışında ATV; “Kim Milyoner Olmak İster?”, “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, “Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru” gibi programlarla da izleyicisine hizmet etmiştir. Ayrıca son birkaç yıldır Ramazan ayında Nihar Hatipoğlu’nun iftar ve sahur programlarının yayınlanmasıyla da kanal değerini ve izlenme oranını epey arttırmıştır..:)

Yeni dizilerden ve programlardan arta kalan vakitlerde ise Adanalı, Alemin Kralı, Yahşi Cazibe ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerin tekrar bölümleri yayınlanmaktadır.

Yayına başlamasından günümze kadar ATV’de toplam 270 cıvarında dizi yayınlanmıştır. (Bitirilen ve yarım kalanlar beraber) . 70’ten fazla da yarışma ve komedi programı da bu kanalda emek vermiştir.

seher akyüz ve çocukları nerede

2015 yılına geldiğimizde ATV; Turkuvaz Medya Grubu’nun himayesinde Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Romanya, ABD ve birçok Avrupa bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Genel merkezi Beşiktaş’tadır. ATV Avrupa, a Haber, a Spor, Minika çocuk, Minika Go gibi kanallarla farklı kitlelere hitaben de yayın yapmaktadır.

ATV frekansı:

–Türksat 4A: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–DFH network: 1. Kanal

–Türksat TKGS: 2. Kanal (HD), 670. Kanal (SD)

–D-Smart: 25. Kanal (SD/HD)

–Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD)

–Filbox: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–Kablo TV: S 7 (SD)

MEHMET YEŞİLOĞLU MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 19 EKİM CUMA

Teledünya: 7. Kanal (SD), 24. Kanal (SD)

Merkez ATV, Merkez Yayın Holding A.Ş. tarafından görsel medya sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Şirketin sermayesinin tamamı kurucu şirkete aittir.

ATV televizyonu, ülkemizde sürdürmüş olduğu seviyeli, ilkeli, tarafsız, saygılı ve tüm aile bireylerini hedef alan yayıncılık politikası ile en çok izlenen TV kanalı olmuştur.

Pek çok ilklerin adresi olan ATV, Türk televizyon tarihine "Kaliteden ödün vermeden zirvedeyiz" sloganıyla paralel yayıncılık anlayışıyla ve yarattığı trendlerle damgasını vurmuştur. Bugüne kadar ulaşılan en yüksek reytingli dizilerin çoğu ATV'nin imzasını taşımaktadır.

Kaliteli çizgisinden ödün vermeyen ATV'nin amacı sansasyonel değil, kalıcı ve nitelikli reyting olmuştur. 10 bin metrekarelik kapalı alanıyla Avrupa'nın sayılı büyük stüdyolarından birine sahip olan ATV, nitelikli kadroları, başarılı yönetimi, yaratıcılığı, çağdaş, batıya dönük yüzü, kalitesi, değişmeyen felsefesi, yüksek izlenme ve reklam taşıma kapasitesi ile sektörün lideri konumundadır.

ATV Televizyonu, karasal vericiler, Kablolu TV ve digital platformlar vasıtası ile Türkiye nüfusunun %99'una, doğrudan uydu yayınları ve antenler yardımıyla da tüm Avrupa'ya, Kuzey Afrika'ya, Avustralya'ya, Amerika'ya ve Türki Cumhuriyetleri'ne erişim sağlamaktadır.

Merkez ATV, faaliyetlerini İstanbul Balmumcu'daki tesislerinden ve yatırımına 2003 yılının başında başlayıp tamamladığı İstanbul Sefaköy'de yer alan ve en büyüğü 1.720 metrekare olan toplam 12 stüdyonun, kontrol odalarının ve çalışma ofislerinin de yer aldığı medya kompleksinde yürütmektedir.

Merkez ATV sahibi olduğu Radio City markası ile yayıncılık yapan radyo kanalının faaliyetlerini de yürütmektedir.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?