Müge Anlı 6 Aralık Perşembe canlı yayın izle! Birgül Memiş'in DNA testi sonucu açıklandı mı?

6 Aralık Perşembe günü ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı tarihi bir yayın ile karşımızda olacak. Birgül Memiş'in DNA testi sonucu açıklandı mı? Görkem'in babası kim? soruları yanıt bulacak.

Medya 06.12.2018, 11:40 06.12.2018, 11:57 Burak ZİHNİ
Müge Anlı 6 Aralık Perşembe canlı yayın izle! Birgül Memiş'in DNA testi sonucu açıklandı mı?

Türkiye'nin ekran başına kilitlendiği program olan Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün çok farklı bir bölümle ATV'de yayınlanacak. 4 yaşındaki çocuğunun kendisinden olmamasına rağmen eski eşi tarafından alıkonulduğunu iddia eden Birgül Memiş'in verdiği savaş bugün neticelenecek. Binlece izleyici Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Aralık Perşembe günü yayınında yaşananları merak ederken Birgül Memiş DNA testi sonucu açıklandı mı? sorusunu da soruyor.

Sultangazi'den Ardahan'a çocuk savaşı!
Daha önce yaşadıklarından sıyrılmak ve yeni bir hayata başlamak isteyen Birgül Memiş, Faruk Aydın ile evlendi. Evli kaldıkları süre zarfında bir kişiden çocuk doğurduğunu söyleyen Birgül Memiş, bakamadığı için velayeti eski eşine verdiğini ve şimdi de geri almak istediğini anlatarak ağladı. Günlerce çocuğunu kucağına almanın hayalini kuran Memiş'e eski eşi Faruk Aydın DNA testi istedi, kendisine atılan iftiraların ortaya çıkmasını ve gerçeklerin aydınlatılmasını talep etti. Alınan kan ve doku örneklerinin ardından iki gündür duyurulması beklenen sonuç için artık dakikalar kaldı. Birgül Memiş DNA testi sonucu bugün açıklanacak. Görkem Aydın'ın gerçek babası kim? Sonuç Müge Anlı'nın programına gelen bir doktor tarafından tüm Türkiye'ye duyurulacak.

birgül memiş dna testi sonucu

DNA testi neden yapılır
Belli değilse veya şüphe çekici ise; anne , baba, kardeş gibi yakın akrabaların tespitinde
Tecavüz olaylarının açığa çıkmasında
Cinayetlerin işlendiği zaman, mekan ve katilin tespitinde
Bir çok önemli hastalığın tedavi sürecinde eşleşme olarak
Deprem, yangın, sel ve ağır kazalar gibi durumlarda cesetlerin tanınmayacak halde olması sonucunda cesetlerin kimliklerinin belirlenmesinde.
Hırsızlık ve gasp gibi durumlarda

birgül memiş.


Babada kalsın!
Programın yorumcuları Birgül Memiş'in hayat standardını henüz oturtamaması, kardeşi ve sevgilisinin de beraber kalacağı bir ortamda çocuğun büyütmemesi gerektiğini dile getirdi. Ayrıca uyşturucu kullanan kişilerle irtibat kurulan bir evde bu durumun hiç normal karşılanamayacağı anlatılmak istendi. Birgül Memiş ise çocuğunu almak istiyor. Ardahan'daki köylüler de Görkem'in çok iyi bakıldığından söz ediyor.

Birgül Memiş Faruk Aydın DNA testi sonucu
Test sonucu açıklandı. Sonuçlara göre Görkem'in babası Faruk Aydın değil.

meral polat nerede

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

emine çilköse


ATV TARİHÇESİ

Genç kuşağın çocukluk çağından beri gayet iyi bildiği, Türkiye’nin önde gelen kanallarından olan ATV, 12 Temmuz 1993 yılında test yayınına başlayarak kurulmuştur. Kanal, normal yayın hayatına ise birkaç ay sonra; 9 Eylül 1993 yılında başlamıştır. ATV’nin kurucusu Dinç Bilgin olsa da; günümüze gelinceye kadar sık sık el değiştirmiş ve çeşitli değişikliklere uğramıştır.

Aslına bakarsak; en başta ATV’nin kuruluşuna öncü olan üç grup vardı. Dinç Bilgin (Bilgin Grubu), Hüznü Özyeğin (Fiba) ve Mehmet Emin Karamehmet (Çukurova Grubu).. Bu üç oluşumun meydana getirdiği Satel adlı şirket ile ATV’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Fakat daha sonra Özyeğin; hisselerini iki ortağa devrederek ATV’den ayrıldı. Çünkü tüm zamanını ve enerjisini Finansbank’ın büyümesine vermek istiyordu. Böylece Satel grubunu Bilgin ve Çukurova olmak üzere iki grup yönetmeye başladı. İlerleyen zamanda bu iki grup arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar sonucunda Dinç Bilgin bir şekilde ATV’de kontrolü eline aldı, tüm isim haklarını Merkez Yayıncılık’a devretti ve kanal bu şekilde yayın hayatına devam etti.

2002 yılında ise kanal Ciner Grubu’na devredilmiş ve yayın hayatına bu şekilde devam etmiştir. 2007 yılında da Çalık Holding’in şirketlerinden biri olan Turkuvaz AŞ’ye satılmıştır. Sabah gazetesi ile sürekli aynı kaderi paylaşan ATV’nin bu gazeteyle aynı sahipleri olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Diziler dışında ATV; “Kim Milyoner Olmak İster?”, “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, “Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru” gibi programlarla da izleyicisine hizmet etmiştir. Ayrıca son birkaç yıldır Ramazan ayında Nihar Hatipoğlu’nun iftar ve sahur programlarının yayınlanmasıyla da kanal değerini ve izlenme oranını epey arttırmıştır..:)

Yeni dizilerden ve programlardan arta kalan vakitlerde ise Adanalı, Alemin Kralı, Yahşi Cazibe ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerin tekrar bölümleri yayınlanmaktadır.

Yayına başlamasından günümze kadar ATV’de toplam 270 cıvarında dizi yayınlanmıştır. (Bitirilen ve yarım kalanlar beraber) . 70’ten fazla da yarışma ve komedi programı da bu kanalda emek vermiştir.

2015 yılına geldiğimizde ATV; Turkuvaz Medya Grubu’nun himayesinde Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Romanya, ABD ve birçok Avrupa bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Genel merkezi Beşiktaş’tadır. ATV Avrupa, a Haber, a Spor, Minika çocuk, Minika Go gibi kanallarla farklı kitlelere hitaben de yayın yapmaktadır.

müge anlı kimdir?

ATV frekansı:

–Türksat 4A: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–DFH network: 1. Kanal

–Türksat TKGS: 2. Kanal (HD), 670. Kanal (SD)

–D-Smart: 25. Kanal (SD/HD)

–Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD)

–Filbox: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–Kablo TV: S 7 (SD)

Teledünya: 7. Kanal (SD), 24. Kanal (SD)

Merkez ATV, Merkez Yayın Holding A.Ş. tarafından görsel medya sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Şirketin sermayesinin tamamı kurucu şirkete aittir.

ATV televizyonu, ülkemizde sürdürmüş olduğu seviyeli, ilkeli, tarafsız, saygılı ve tüm aile bireylerini hedef alan yayıncılık politikası ile en çok izlenen TV kanalı olmuştur.

Pek çok ilklerin adresi olan ATV, Türk televizyon tarihine "Kaliteden ödün vermeden zirvedeyiz" sloganıyla paralel yayıncılık anlayışıyla ve yarattığı trendlerle damgasını vurmuştur. Bugüne kadar ulaşılan en yüksek reytingli dizilerin çoğu ATV'nin imzasını taşımaktadır.

Kaliteli çizgisinden ödün vermeyen ATV'nin amacı sansasyonel değil, kalıcı ve nitelikli reyting olmuştur. 10 bin metrekarelik kapalı alanıyla Avrupa'nın sayılı büyük stüdyolarından birine sahip olan ATV, nitelikli kadroları, başarılı yönetimi, yaratıcılığı, çağdaş, batıya dönük yüzü, kalitesi, değişmeyen felsefesi, yüksek izlenme ve reklam taşıma kapasitesi ile sektörün lideri konumundadır.

ATV Televizyonu, karasal vericiler, Kablolu TV ve digital platformlar vasıtası ile Türkiye nüfusunun %99'una, doğrudan uydu yayınları ve antenler yardımıyla da tüm Avrupa'ya, Kuzey Afrika'ya, Avustralya'ya, Amerika'ya ve Türki Cumhuriyetleri'ne erişim sağlamaktadır.

Merkez ATV, faaliyetlerini İstanbul Balmumcu'daki tesislerinden ve yatırımına 2003 yılının başında başlayıp tamamladığı İstanbul Sefaköy'de yer alan ve en büyüğü 1.720 metrekare olan toplam 12 stüdyonun, kontrol odalarının ve çalışma ofislerinin de yer aldığı medya kompleksinde yürütmektedir.

Merkez ATV sahibi olduğu Radio City markası ile yayıncılık yapan radyo kanalının faaliyetlerini de yürütmektedir.

Müge Anlı canlı yayında ekip arkadaşı Ercan Akbıyık’tan gelen üzücü haberi paylaştı. Yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kameramanlık yapan Ercan Akbıyık'ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Evli ve yeni çocuğu olan Ercan Akbıyık, ilk gelen bilgilere göre dün akşam saatlerinde kalbinin durması sonucu hayatını kaybetti.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Aralık perşembe izle! Birgül Memiş DNA testi sonucu


Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?