Müge Anlı'daki tarihi olaya Hasan Akgün damgası

Başarılı sunucu Müge Anlı'nın ekrana getirdiği 42 yıllık hasretin ardında yaşananlar Türkiye'yi gözyaşlarına boğarken Melahat Hanım ile ilgili bir detayda Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün tespitleri damga vurdu.

Medya 15.01.2019, 10:54 15.01.2019, 11:16 Gül Sert
Müge Anlı'daki tarihi olaya Hasan Akgün damgası

Dört kardeşin neredeyse yarım asır sonra bir araya geldiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşananlar her geçen dakika daha fazla gözyaşı dökülmesine sebep oluyor. Yaşanan acılar, zorluklar ve aile bağlarındaki koparılmalar Türkiye'nin gündemine oturdu.

Başarılı sunucu Müge Anlı kardeşlerin zor durumlardan geçtiklerini belirterek Melahat Hanım hakkında flaş bir detayı açıkladı.

Anlı; 'Bunu nasıl söylerim bilmiyorum ama Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ki gerçekten ağabeyim gibi severim mayıs ayında Melahat Hanım'ın evini gördükten sonra gözlerinin dolduğunu ve gerekenin yapılmasını söylediğini iletmiş' dedi.

Ardından da kardeşlerin en küçüğü Şenol'u da Melahat Hanım'dan yanına almasını istedi ve Akgün'ün kendisine iş bulacağına inandığını, eve iki maaş girmesiyle birlikte daha da güçlü olacaklarını dile getirdi.

Ayrıca Anlı Whatsapp'tan da Dr. Hasan Akgün'e canlı yayında konu ile ilgili mesaj gönderdi.

Akgün'den söz
Büyükçekmece Beleidye Başkanı Dr. Hasan Akgün de yayına bağlandı. Şenol için iş sözü verdi. Akgün; 'Sen ayarlarsın, buluşruız, görüşürüz, işi ayarlarız. Eğer bir ailenin kurtulması söz konusuysa yapacağımzı şey ibadettir. Biz insanlar için varız. Onların mutluğu için çalışan bir vatandaşım. Sosyal yara haline gelen konulara parmak basmak da apayrı bir konu. Sen bu işi ayarlarsın hallederiz.' dedi.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?