Müge Anlı ekranlara mı dönüyor? 'Şartlar elverişli olursa' dedi, tarih verdi!

Müge Anlı, yayından kaldırıldığı iddia edilen programına ilişkin açıklamalarda bulundu. Anlı, yeniden ekrana gelmek için ‘şartlar el verirse’ diyerek bayram sonrasını işaret etti.

Medya 01.05.2020, 19:10 Gazete Damga
Müge Anlı ekranlara mı dönüyor? 'Şartlar elverişli olursa' dedi, tarih verdi!

Eski eşi Burhan Akdağ’ın ortaya attığı iddialarla gündeme gelen Müge Anlı, ilk defa Yüksel Aytuğ’a konuştu.

Eski eşi Burhan Akdağ tarafından ortaya atılan iddiaların gerçekle yakından uzaktan ilişkisi olmadığını söyleyen Müge Anlı, rating rekorları kıran programının yayından kaldırıldığı iddialarına ilişkin ise şunları söyledi:

“Programın yayından kaldırılmasına şaşıranlara şaşırıyorum. Ülkede şehirlerarası ulaşım yok, sokağa çıkma yasakları var. Müthiş tedbirler alındı. Benim stüdyoma her gün Türkiye’nin her yerinden 50 kişinin girip çıkması lazım. Ben oradaki ileri yaşta olan danışmanlarımı bile kullanamıyorum sokağa çıkma yasağından dolayı. Ben tek başıma orada çıkıp ne yapacağım. Benim programlarım öyle video konferanslarla, uzaktan yapılabilecek bir program değil ki”

"RAMAZAN BAYRAMI SONRASI PROGRAMA BAŞLAYACAĞIM"
Büyük bir fedakarlık göstererek salgının ilk günlerinde yapıma devam ettiğini dile getiren Anlı, “İzleyicilerimle salgının ilk günlerinde buluşmaya devam ettim. Ta ki programı gerçekleştirme olanağı kalmayana kadar. Hangi dizi, hangi program kaldı ki televizyonda ben Müge Anlı’yı devam ettirebileyim. Buna imkan var mı? Direnebildiğimiz yere kadar direnip programı sona erdirmek zorundaydık. Bundan daha doğal bir şey olabilir mi? Ramazan Bayramından sonra durum elverişli olursa, tedbirler biraz gevşetilirse o zaman tabi ki sosyal mesafe kurallarına uyarak bütün fedakarlığımla bu programa başlayacağım” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?