Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Kasım Perşembe izle! Annesi Elif Gözütok'u alabilecek mi?

Türkiye'nin her gün ekran başına kilitlenmesine sebep olan ve işlediği konularla gündem yaratan Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün de dopdolu. Elif Gözütok eşinde mi kalacak yoksa annesine mi verilecek? Bugün programda yaşananlar haberimizde.

Medya 22.11.2018, 08:55 22.11.2018, 10:17 Burak ZİHNİ
Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Kasım Perşembe izle! Annesi Elif Gözütok'u alabilecek mi?

Televizyon dünyasıonın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Müge Anlı hafta içi her gün ele aldığı dosyalarla Türkiye'yi sallamaya devam ediyor. Başarılı sunucunun son olarak işlediği olay herkesin yüreklerini dağlamış ve gözyaşlarını sel gibi akıtmıştı. 39 yaşındaki öğretmen Elif Gözütok doğum yaptığı sırada beynine oksijen gitmemesi sebebiyle yüzde 98 felç kalmıştı. Açılan dava ile 2 milyon lira civarında tazminat almaya hak kazanan genç kadın için ailesi ve eşi arasında kıran kırana bir hesaplaşma başladı. Annesi Nedret Metoğlu stüdyoya gelerek tüm Türkiye'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi. Kızını almak isteyen anneye kardeşi de destek oldu. Bulunduğun şartların kendisini iyileştirmek için yeterli olmadığını savunan anne ile eşi Zafer Gözütok arasında başlayan hesaplaşma zaman zaman gergin anlara sahne de oldu. Zafer Gözütok eşini tayin isteyerek Iğdır'a götürdü. Olay bundan sonraki süreçte koptu. Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Kasım Perşembe izle linki haberimizde.
 


Zafer Gözütok'un yalanı ortaya çıktı


Acılı annenin stüdyoya geldiği günden bu yana eşi Elif Gözütok'a çok iyi şartlarda baktığını, onu çok sevdiğini ve çocuklarından ayırmak istemediği için ne boşanmaya ne de bırakmaya gönlünün razı olmadığını açıklayan Zafer Gözütok ile ilgili flaş bilgiler arka arkaya geldi. Müge Anlı'yı izleyenlerin saniye saniye takip ettiği olay hakkında bağlanan izleyiciler gidişatını değiştirecek bilgiler verdi. Neydi bunlar? Sosyal Hizmetler'in vereceği kararla annesi tarafından tekrar alınmasına imkan tanınabilecek olan çok önemli bir kare. Zafer Gözütok'un inkar ettiği ve görüşmediği yönünde açıklamalarda bulunduğu Aybüke Hanım ile nişanlanması. Yayına bağlanan bir kişi Zafer Bey ve Aybüke Hanım'ın yüzük takılmış fotoğraflarını sosyal medyadan aldı ve canlı yayın ekibine gönderdi. Bu kare sonrasında herkes şoke oldu.

zafer gözütok


Sosyal medyada büyük tepki var


Eşinden 9 yaş küçük olması ve ömür boyu felçli kalmasına rağmen ona bakmak için can atan Zafer Gözütok şüpheli açıklamalarıyla Müge Anlı başta olmak üzere pek çok kişinin dikkatini çekmişti. 30 yaşında olan bir erkeğin 'fedakar eş' profili çizdiği bir dönemde bazı şeylerin ters gittiğine kanaat getiren Anlı bu şüphesinde haklı çıktı. Ayrıca Elif Gözütok'un annesine verilmesi için de sosyal medyada Zafer Bey'e tepki mesajları atılıyor. Para için bu duruma düşmenin acizlik göstergesi olduğunu savunan kullanıcılar Müge Anlı'ya seslerini duyurmaya çalışıyor.

fadime kara nerede


Elif Gözütok'un dava süreci nasıl etkilenecek?


21 Kasım Müge Anlı canlı yayınına Elif Öğretmen'in annesi Nedret Hanım'ın avukatı konuk oldu ve yaşanan gelişmelerin dava sürecini nasıl etkileyeceği hakkında açıklamalarda bulundu. Avukat Murt Salih Akıncı: Zafer Bey'in bir başka kadınla nişan fotoğrafı her şeyi değiştirebilir. Burada kimse bunu anlatmadı ancak Zafer Bey de manevi tazminat parası aldı. Ayrıca Zafer Bey ile Elif Hanım'ın ortak aldığı bir konutta var ortada ve Zafer Bey bu konutu satmak istiyor.

fadime kara

 

Bakanlık devreye girdi!


Müge Anlı canlı yayınında Elif Öğretmen'in eşi Zafer Bey'in Aybüke Hanım'la nişan görüntülerinin ortaya çıkması üzerine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı harekete geçti. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Uzmanları Elif Öğretmen'in Zafer Bey'le yaşadığı eve giderek yeniden inceleme yaptı ve yeni bir rapor hazırladı. Hazırlanan rapor Elif Öğretmen ile Zafer Bey'in boşanma davası için mahkemeye sunulacak. Dün canlı yayında yaşanan gelişmeler ve ortaya çıkan nişan fotoğrafları da mahkemeye delil olarak sunulacak. Bugün Müge Anlı ekibi Zafer Bey ile nişan fotoğrafları hakkında konuşmaya gitti ancak Zafer Bey görüşmek istemediğini söyleyerek kapıyı açmadı. Zafer Bey'in bu tavrı, Müge Anlı canlı yayınındaki avukatlar tarafından, ' Zafer Bey'in yaşanan gelişmeleri kabul ettiğini kanıtlayan bir hareket' olarak değerlendirildi. 21 Kasım Müge Anlı canlı yayınında bugün iki tane de sürpriz konuk vardı. Konuklardan birisi Elif Öğretmen'in komşusu diğeri ise Elif Öğretmen'in annesinin avukatıydı. Komşunun anlattıkları ise Müge Anlı'ya yine zor anlar yaşattı...


Elif Gözütok'un komşusu bağlandı


21 Kasım Müge Anlı canlı yayınına katılan Elif Öğretmen'in komşusu, Zafer Bey'in evlenme isteğiyle ilgili kendisine anlattıklarını canlı yayında anlattı: Zafer Bey çocuklarının Aybüke Hanım'a 'anne' demesini istiyordu. Beni tehlikeli gördüğü için tanıklık yapmamı istemedi. Zafer Bey çocuklarını her gece evde yalnız bırakıp dışarıya çıkıyor.

müge anlı kimdir?
 

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

emine çilköse


ATV TARİHÇESİ

Genç kuşağın çocukluk çağından beri gayet iyi bildiği, Türkiye’nin önde gelen kanallarından olan ATV, 12 Temmuz 1993 yılında test yayınına başlayarak kurulmuştur. Kanal, normal yayın hayatına ise birkaç ay sonra; 9 Eylül 1993 yılında başlamıştır. ATV’nin kurucusu Dinç Bilgin olsa da; günümüze gelinceye kadar sık sık el değiştirmiş ve çeşitli değişikliklere uğramıştır.

Aslına bakarsak; en başta ATV’nin kuruluşuna öncü olan üç grup vardı. Dinç Bilgin (Bilgin Grubu), Hüznü Özyeğin (Fiba) ve Mehmet Emin Karamehmet (Çukurova Grubu).. Bu üç oluşumun meydana getirdiği Satel adlı şirket ile ATV’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Fakat daha sonra Özyeğin; hisselerini iki ortağa devrederek ATV’den ayrıldı. Çünkü tüm zamanını ve enerjisini Finansbank’ın büyümesine vermek istiyordu. Böylece Satel grubunu Bilgin ve Çukurova olmak üzere iki grup yönetmeye başladı. İlerleyen zamanda bu iki grup arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar sonucunda Dinç Bilgin bir şekilde ATV’de kontrolü eline aldı, tüm isim haklarını Merkez Yayıncılık’a devretti ve kanal bu şekilde yayın hayatına devam etti.

2002 yılında ise kanal Ciner Grubu’na devredilmiş ve yayın hayatına bu şekilde devam etmiştir. 2007 yılında da Çalık Holding’in şirketlerinden biri olan Turkuvaz AŞ’ye satılmıştır. Sabah gazetesi ile sürekli aynı kaderi paylaşan ATV’nin bu gazeteyle aynı sahipleri olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Diziler dışında ATV; “Kim Milyoner Olmak İster?”, “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, “Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru” gibi programlarla da izleyicisine hizmet etmiştir. Ayrıca son birkaç yıldır Ramazan ayında Nihar Hatipoğlu’nun iftar ve sahur programlarının yayınlanmasıyla da kanal değerini ve izlenme oranını epey arttırmıştır..:)

Yeni dizilerden ve programlardan arta kalan vakitlerde ise Adanalı, Alemin Kralı, Yahşi Cazibe ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerin tekrar bölümleri yayınlanmaktadır.

Yayına başlamasından günümze kadar ATV’de toplam 270 cıvarında dizi yayınlanmıştır. (Bitirilen ve yarım kalanlar beraber) . 70’ten fazla da yarışma ve komedi programı da bu kanalda emek vermiştir.

2015 yılına geldiğimizde ATV; Turkuvaz Medya Grubu’nun himayesinde Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Romanya, ABD ve birçok Avrupa bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Genel merkezi Beşiktaş’tadır. ATV Avrupa, a Haber, a Spor, Minika çocuk, Minika Go gibi kanallarla farklı kitlelere hitaben de yayın yapmaktadır.
 

ATV frekansı:

–Türksat 4A: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–DFH network: 1. Kanal

–Türksat TKGS: 2. Kanal (HD), 670. Kanal (SD)

–D-Smart: 25. Kanal (SD/HD)

–Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD)

–Filbox: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–Kablo TV: S 7 (SD)

Teledünya: 7. Kanal (SD), 24. Kanal (SD)

Merkez ATV, Merkez Yayın Holding A.Ş. tarafından görsel medya sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Şirketin sermayesinin tamamı kurucu şirkete aittir.

ATV televizyonu, ülkemizde sürdürmüş olduğu seviyeli, ilkeli, tarafsız, saygılı ve tüm aile bireylerini hedef alan yayıncılık politikası ile en çok izlenen TV kanalı olmuştur.

Pek çok ilklerin adresi olan ATV, Türk televizyon tarihine "Kaliteden ödün vermeden zirvedeyiz" sloganıyla paralel yayıncılık anlayışıyla ve yarattığı trendlerle damgasını vurmuştur. Bugüne kadar ulaşılan en yüksek reytingli dizilerin çoğu ATV'nin imzasını taşımaktadır.

Kaliteli çizgisinden ödün vermeyen ATV'nin amacı sansasyonel değil, kalıcı ve nitelikli reyting olmuştur. 10 bin metrekarelik kapalı alanıyla Avrupa'nın sayılı büyük stüdyolarından birine sahip olan ATV, nitelikli kadroları, başarılı yönetimi, yaratıcılığı, çağdaş, batıya dönük yüzü, kalitesi, değişmeyen felsefesi, yüksek izlenme ve reklam taşıma kapasitesi ile sektörün lideri konumundadır.

ATV Televizyonu, karasal vericiler, Kablolu TV ve digital platformlar vasıtası ile Türkiye nüfusunun %99'una, doğrudan uydu yayınları ve antenler yardımıyla da tüm Avrupa'ya, Kuzey Afrika'ya, Avustralya'ya, Amerika'ya ve Türki Cumhuriyetleri'ne erişim sağlamaktadır.

Merkez ATV, faaliyetlerini İstanbul Balmumcu'daki tesislerinden ve yatırımına 2003 yılının başında başlayıp tamamladığı İstanbul Sefaköy'de yer alan ve en büyüğü 1.720 metrekare olan toplam 12 stüdyonun, kontrol odalarının ve çalışma ofislerinin de yer aldığı medya kompleksinde yürütmektedir.

Merkez ATV sahibi olduğu Radio City markası ile yayıncılık yapan radyo kanalının faaliyetlerini de yürütmektedir.

Müge Anlı canlı yayında ekip arkadaşı Ercan Akbıyık’tan gelen üzücü haberi paylaştı. Yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kameramanlık yapan Ercan Akbıyık'ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Evli ve yeni çocuğu olan Ercan Akbıyık, ilk gelen bilgilere göre dün akşam saatlerinde kalbinin durması sonucu hayatını kaybetti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?