Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Mart Salı ATV Canlı Yayın İzle! Semira Arslan cinayeti

Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert'in 5 Mart 2019 Salı günü yayınlanan son bölümünde neler yaşandı? Semira Arslan'ı kim öldürdü? işte detaylar...

Medya 05.03.2019, 09:12 05.03.2019, 09:59 Burak ZİHNİ
Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Mart Salı ATV Canlı Yayın İzle! Semira Arslan cinayeti

Ele aldığı çarpıcı dosyaları, çözdüğü cinayetleri ve ortaya çıkardığı şaşırtıcı olaylarla adından söz ettirmeyi sürdüren Müge Anlı ve ekibi bugün de çok önemli bilgiler aktaracak. Son olarak bir genç daha öldürüldü ve Müge Anlı bu olayı aydınlatmak için çalışmalara başladı. Cesedi suda bulunan Semira Arslan'ı kim öldürdü? İşte bu sorunun yanıtı araştırılıyor.

Trabzon'da Adem Kara'nın ardından bu kez de Hatay'ın Altınözü ilçesinde 31 Mayıs 2017 yılında kaybolan 17 yaşındaki Semira Arslan'ın cesedi evlerinini bulunduğu bahçedeki su kuyusunda bulundu. Müge Anlı da genç kızı kim ya da kimlerin öldürdüğünü ortaya çıkarmak istiyor ve üstüne gidiyor.

Türkiye bir evladını daha yitirirken gözyaşları yine sel oldu. Kadın cinayetlerinin her geçen gün daha çarpıcı sonuçlarla karşımıza çıktığı ülkede Semira Arslan'ı kim öldürdü? sorusunun yanıtı araştırılıyor.
 

Semira Arslan'ı kim öldürdü?


Müge Anlı'dan son dakika haberi geldi! Müge Anlı ve ekibi yeni bir olayla karşı karşıya. En son amcasının evine giderken görülen Semira'dan bir daha haber alınamadı. 17 yaşındaki Semire Arslan, 31 Mayıs 2017'de kayboldu. Müge Anlı'da bugün yeni bir olay gündeme geldi. 17 yaşındaki Semire Arslan'ın 5 aylık bir bebeği var, genç kadın 31 Mayıs 2017'de kayboldu. "Yengem bana bir dantel modeli gösterecek" diye evden ayrılan Semire Arslan'ın annesi Adile Arslan Hatay'ın Altınözü ilçesinde kaybolan kızı için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Semire'nin kardeşi Ayşegül Arslan ve annesi Adile Arslan'ın son dakika itirafları olayı başka bir noktaya taşıdı! Dün yepyeni bir olay ATV ekranlarında Müge Anlı'nın radarına girdi. Semira Arslan'ın babannesi torununun eve gidişini gördüğünü fakat evden çıkışını görmediğini ifade ediyor. 22 Şubat 2019'da da Semira'nın amcasının evinin yakınlarındaki bir su kuyusunda kadın cesedi bulundu. Semire'nın annesi Adile Arslan'ın kızının nikahsız yaşadığı kişiyle 14 yaşında evlendirildiğini itiraf etti! Semira Arslan'ın babannesi torununun eve gidişini gördüğünü fakat evden çıkışını görmediğini ifade ediyor. 22 Şubat 2019'da da Semira'nın amcasının evinin yakınlarındaki bir su kuyusunda kadın cesedi bulundu. Semira Arslan'ın nikahsız yaşadığı birinden 5 aylık bir bebeği var, Semira'nın kardeşi Ayşegül Arslan da ablasının çocuk sahibi olduğu adamın ablasının kaybolmasından sonra ortadan kaybolduğunu ifade etti. Bir diğer ilginç durum ise Ayşegül Arslan; ablasının çocuğunun babası ile hep birlikte aynı evde yaşadıklarını ifade etti. Bu arada Semira Arslan'ın başka bir adamla telefondan konuşup mesajlaştığı ortaya çıktı. Ayşegül Arslan, ablası Semire'nin beraber işe gittiği birisiyle telefonda sıkça görüştüğünü amcalarının o kişiyle konuştuğu ve o kişinin "Evet, Semire'yi seviyorum, konuşuyorum." dediğini ifade etti. Semira Arslan, amcasının evine giderken kaybolup yine o evin yakınlarındaki su kuyusunda bulunmuştu. Müge Anlı'nın ekibi Hatay'a giderek amca Abdülrezzak Arslan ile konuştu. Abdürrezzak Arslan; cesedin kendi evine yakın yerde bulunduğu için kendisinden şüphelenildiğini söylüyor. Semira Arslan'ın evinin yakınlarında öldürülüp su kuyusuna atılması ve o bölgede sadece kendi akrabalarının yaşaması Semira'nın akrabaları veya tanıdıkları tarafından öldürülme ihtimalini güçlendiriyor. Bir detay daha ortaya çıktı; yengesinin evine dantel görmek için giden Semira'nın yengesi aynı zamanda teyzesi... Müge Anlı ekibi bu olayı da aydınlatmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Mart Salı izle linki aşağıda yer almaktadır.

Müge Anlı'nın programına son dönemde damga vuran olayları aşağıdaki görsellere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

gülay palta


abdullah gazi akbıyık

abdullah gazi akbıyık

abdullah gazi akbıyık

tuba sarıkülçe


müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusal

mustafa vatan

mehmet selim kaymaz

damla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırer

müge anlı çiğdem çakırer


Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

müge anlı nezahat oral

müge anlı hasan akgün

müge anlı emine irem mutlu

emine ustael tuncer ustael

palu ailesi gözaltı

müge anlı meryem tahnal para için mi öldürüldü

kemikler meryem ve melike tahnala mı ait

tuncer ustael kimdir müge anlı

havva palu tuncer ustael müge anlı

havva palu babasının evine girmek istemedi
 MERYEM TAHNAL ENJEKTÖR MÜGE ANLI

meryem tahnal havva palu atv müge anlı tuncer ustael

meryem tahnal
 

meryem tahnal müge anlı

müge anlı aydoğan avcı nazmiye yayla evlilik töreni

müge anlı mehmet uygur

serpil toka müge anlı

mehmet uygur müge anlı

mehmet uygur cesedi bulundu mu

EDANUR GÜRBÜZ
 

EDANUR gürbüz müge anlı

haydar sırça

murat demir müge anlı

 

nazmiye yayla
 

meral polat nerede

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

emine çilköse


ATV TARİHÇESİ

Genç kuşağın çocukluk çağından beri gayet iyi bildiği, Türkiye’nin önde gelen kanallarından olan ATV, 12 Temmuz 1993 yılında test yayınına başlayarak kurulmuştur. Kanal, normal yayın hayatına ise birkaç ay sonra; 9 Eylül 1993 yılında başlamıştır. ATV’nin kurucusu Dinç Bilgin olsa da; günümüze gelinceye kadar sık sık el değiştirmiş ve çeşitli değişikliklere uğramıştır.

Aslına bakarsak; en başta ATV’nin kuruluşuna öncü olan üç grup vardı. Dinç Bilgin (Bilgin Grubu), Hüznü Özyeğin (Fiba) ve Mehmet Emin Karamehmet (Çukurova Grubu).. Bu üç oluşumun meydana getirdiği Satel adlı şirket ile ATV’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Fakat daha sonra Özyeğin; hisselerini iki ortağa devrederek ATV’den ayrıldı. Çünkü tüm zamanını ve enerjisini Finansbank’ın büyümesine vermek istiyordu. Böylece Satel grubunu Bilgin ve Çukurova olmak üzere iki grup yönetmeye başladı. İlerleyen zamanda bu iki grup arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar sonucunda Dinç Bilgin bir şekilde ATV’de kontrolü eline aldı, tüm isim haklarını Merkez Yayıncılık’a devretti ve kanal bu şekilde yayın hayatına devam etti.

2002 yılında ise kanal Ciner Grubu’na devredilmiş ve yayın hayatına bu şekilde devam etmiştir. 2007 yılında da Çalık Holding’in şirketlerinden biri olan Turkuvaz AŞ’ye satılmıştır. Sabah gazetesi ile sürekli aynı kaderi paylaşan ATV’nin bu gazeteyle aynı sahipleri olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Diziler dışında ATV; “Kim Milyoner Olmak İster?”, “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, “Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru” gibi programlarla da izleyicisine hizmet etmiştir. Ayrıca son birkaç yıldır Ramazan ayında Nihar Hatipoğlu’nun iftar ve sahur programlarının yayınlanmasıyla da kanal değerini ve izlenme oranını epey arttırmıştır..:)

Yeni dizilerden ve programlardan arta kalan vakitlerde ise Adanalı, Alemin Kralı, Yahşi Cazibe ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerin tekrar bölümleri yayınlanmaktadır.

Yayına başlamasından günümze kadar ATV’de toplam 270 cıvarında dizi yayınlanmıştır. (Bitirilen ve yarım kalanlar beraber) . 70’ten fazla da yarışma ve komedi programı da bu kanalda emek vermiştir.

2015 yılına geldiğimizde ATV; Turkuvaz Medya Grubu’nun himayesinde Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Romanya, ABD ve birçok Avrupa bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Genel merkezi Beşiktaş’tadır. ATV Avrupa, a Haber, a Spor, Minika çocuk, Minika Go gibi kanallarla farklı kitlelere hitaben de yayın yapmaktadır.

müge anlı kimdir?

ATV frekansı:

–Türksat 4A: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–DFH network: 1. Kanal

–Türksat TKGS: 2. Kanal (HD), 670. Kanal (SD)

–D-Smart: 25. Kanal (SD/HD)

–Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD)

–Filbox: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–Kablo TV: S 7 (SD)

Teledünya: 7. Kanal (SD), 24. Kanal (SD)

Merkez ATV, Merkez Yayın Holding A.Ş. tarafından görsel medya sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Şirketin sermayesinin tamamı kurucu şirkete aittir.

ATV televizyonu, ülkemizde sürdürmüş olduğu seviyeli, ilkeli, tarafsız, saygılı ve tüm aile bireylerini hedef alan yayıncılık politikası ile en çok izlenen TV kanalı olmuştur.

Pek çok ilklerin adresi olan ATV, Türk televizyon tarihine "Kaliteden ödün vermeden zirvedeyiz" sloganıyla paralel yayıncılık anlayışıyla ve yarattığı trendlerle damgasını vurmuştur. Bugüne kadar ulaşılan en yüksek reytingli dizilerin çoğu ATV'nin imzasını taşımaktadır.

Kaliteli çizgisinden ödün vermeyen ATV'nin amacı sansasyonel değil, kalıcı ve nitelikli reyting olmuştur. 10 bin metrekarelik kapalı alanıyla Avrupa'nın sayılı büyük stüdyolarından birine sahip olan ATV, nitelikli kadroları, başarılı yönetimi, yaratıcılığı, çağdaş, batıya dönük yüzü, kalitesi, değişmeyen felsefesi, yüksek izlenme ve reklam taşıma kapasitesi ile sektörün lideri konumundadır.

ATV Televizyonu, karasal vericiler, Kablolu TV ve digital platformlar vasıtası ile Türkiye nüfusunun %99'una, doğrudan uydu yayınları ve antenler yardımıyla da tüm Avrupa'ya, Kuzey Afrika'ya, Avustralya'ya, Amerika'ya ve Türki Cumhuriyetleri'ne erişim sağlamaktadır.

Merkez ATV, faaliyetlerini İstanbul Balmumcu'daki tesislerinden ve yatırımına 2003 yılının başında başlayıp tamamladığı İstanbul Sefaköy'de yer alan ve en büyüğü 1.720 metrekare olan toplam 12 stüdyonun, kontrol odalarının ve çalışma ofislerinin de yer aldığı medya kompleksinde yürütmektedir.

Merkez ATV sahibi olduğu Radio City markası ile yayıncılık yapan radyo kanalının faaliyetlerini de yürütmektedir.

Müge Anlı canlı yayında ekip arkadaşı Ercan Akbıyık’tan gelen üzücü haberi paylaştı. Yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kameramanlık yapan Ercan Akbıyık'ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Evli ve yeni çocuğu olan Ercan Akbıyık, ilk gelen bilgilere göre dün akşam saatlerinde kalbinin durması sonucu hayatını kaybetti.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Mart 2019 Salı izle! 


Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?