Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Nisan 2021 Pazartesi izle | ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok izlenen sabah programı olarak yayın hayatına devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yepyeni bir hafta daha başlıyor. Ağırladığı konukları, işlediği dosyaları, sürpriz tanıkları ve anlık haber veren ekip çalışanları ile hafta içi günlerine damga vuran program bugün de ilgiyle izlenecek. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Nisan 2021 Pazartesi canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Siz de yorumunuzu yazarak olaylar hakkında tartışabilirsiniz.

Medya 05.04.2021, 09:07 05.04.2021, 09:10 Burak ZİHNİ

Başarılı sunucu Müge Anlı ve ekibinin yıllardır ekranlara taşınan programında bugün yepyeni bir bölüm daha ekranlardaki yerini alıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert'te işlenmeye devam eden konular ülke gündemini sarsmayı sürdürürken olaylarla ilgisi bulunan ya da bildiklerini anlatmak isteyen birçok kişi yayına katkı sağlıyor. Olay yerlerinden canlı bağlantılar, son dakika haberleri ve tüm gelişmeler de aktarılmaya devam ediyor. ATV'nin sabah programı olmasına rağmen prime time kuşağına da kafa tutan başarılı yapım reyting sıralamasında da önemli oranlara sahip. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Nisan 2021 Pazartesi canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorunlarınızı yazabilirsiniz.


Son bölümde neler yaşandı?

Elleri bağlı bir şekilde ölü olarak bulunmuştu. Şahap Örcün son yolculuğuna uğurlandı. Yayında çelişkili açıklamalar yapan arkadaşı Mehmet Ali Tunç ise tutuklandı... Dünya Basın Mensupları derneğinden Müge Anlı'ya ''Yılın En İyi Programı'' ödülü verildi. 46 yaşındaki Kocaelili çiftçi, sevgilisi ile sevgilisinin yeğenine 1 Milyon 200 Bin lirasını kaptırdı. Dolandırıcı olduğu iddia edilen Nursel'in yeğeni canlı yayında... Karısıyla birlikte geldi sevgilisini dolandırıcılıkla suçluyor. İddiaların odağındaki Nursel Hanım canlı yayında. Nursel Hanım, Erol Bey'den para aldı mı? Nursel Hanım; Erol Bey’in 1.200.000 TL’yi bir arada görmediğini kendisine ev tutturduğunu eşyalar aldığını hesaplarının blokeli olduğunu tüm parayı kendi bankasına yollayıp ertesi gün çektiğini iddia etti. Sevim Sarı yayına bağlandı. (Nursel’in üvey ablası) Sevim Hanım yayındaki Erol’un haklı olduğunu Nursel ile arasında dolandırıcılık davası olduğunu ceza aldığını ayrıca çok içki içen ve insanları dolandıran biri olduğunu iddia etti.

müge anlı erdal özkaya fetö

müge anlı'ya fetö şoku
Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Nisan 2021 Pazartesi izle 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 0 535 663 52 52'dir.

büşra uçun

ecrinmevlüt yılmazmenzure soylu bahar bartıkmenzure soylu bahar bartık
hanife çiçekçimüge anlı hanife çiçekçikardelen bucakayten hüseyinovaküçükçekmece 5 yaşındaki kıza taciz iddiasınecla metin büyükşenali gölvemüşra nehircantony back müge anlı
dilek şevikmonique wittemanhasan konuşukengin karakollu arif karakollu itirafpalu ailesi

nur mehmet pehlivangamze tibetmehmet nur pehlivangamze tibet müge anlınur mehmet pehlivan müge anlı silivri definezekai turhal cinayetŞABAN EROĞLU MÜGE ANLItuza köpek vahşetihüseyin aslan müge anlımurat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayetimüge anlı asım bayram
asım bayramAsım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüphelergülay paltaabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıktuba sarıkülçe
müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusalmustafa vatan

mehmet selim kaymazdamla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırermüge anlı çiğdem çakırer
Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

müge anlı kimdir?

Yorumlar (0)