Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! 12 Kasım Pazartesi canlı yayında neler yaşandı

Türkiye'nin en çok konuşulan gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün neler yaşandı? Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın son bölümde işlediği konular, günün özeti ve cuma gününün yansımaları burada. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! 12 Kasım Pazartesi yayını.

Medya 12.11.2018, 09:03 12.11.2018, 09:58 Burak ZİHNİ
Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! 12 Kasım Pazartesi canlı yayında neler yaşandı

Televizyon ekranlarına binlerce insanı kilitleyen ve çözülen olaylarla ülke gündeminden düşmeyen Müge Anlı ile Tatlı Sert'te neler yaşandığı merak ediliyor. Canlı yayın kadar tekrar yayın izle şeklinde arama yapıp kaçırılan yayını takip etmek isteyenler de mevcut. ATV 12 Kasım Pazartesi yayın akışı içerisindeki en çok ilgi gören yayın olması beklenen Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün de dopdolu. Bilindiği üzere cuma günü Gürse Selam ile ilgili flaş bir gelişme yaşanmıştı. Ayrıca Nazmiye Oruçoğlu, Emine Çilköse, Murat Tekin ve Öznur Şahin'in yanısıra sosyal medyada dolandırılan Kübra Budak konusu da gündeme gelebilir. İşte son yaşananlar...

müge anlı kübra budak

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle
ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert izlemek çok kolaydır. Bunun için bir televizyon ya da internet bağlantısı bulunan bir cihaza sahip olmanız yeterlidir. ATV Digiturk'te, uyduda ve çeşitli platformlarda izleyicileriyle buluşmaktadır. Ayrıca çevrilen frekanslarda uydudan da seyrdilebilmektedir. Bunun yanısıra interneti olan telefon, tablet ve çeşitli cihazlardan da takip edilebilir. Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Kasım Pazartesi tekrar yayını izlemek isteyen okuyucularımız da Youtube'daki resmi kanalı ziyaret edebilir.

Kübra Budak'a dolandırıcılık şoku! Hem de iki kez
Cuma günü yayınlanan programda stüdyoya konuk olan 62 yaşındaki eski öğretmen Kübra Budak anlattıklarıyla herkesi şoke etti. Yaşlı kadın evlilik vaadiyle başladığı ilişkilerde iki kez dolandırıldığını ve 360 bin lirasının alındığını öne sürerek gözyaşı döktü. Murat ve Serkan Bey olarak duyurduğu isimlerin kendisinden pek çok lüks eşya, araba ev için paralarını aldığını iddia eden Budak için araştırmalar başladı. Bugünün en çok merak edilen konuları arasında bu dosya var.

öznur şahin

murat tekin

MÜGE ANLI

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

emine çilköse

ATV

Genç kuşağın çocukluk çağından beri gayet iyi bildiği, Türkiye’nin önde gelen kanallarından olan ATV, 12 Temmuz 1993 yılında test yayınına başlayarak kurulmuştur. Kanal, normal yayın hayatına ise birkaç ay sonra; 9 Eylül 1993 yılında başlamıştır. ATV’nin kurucusu Dinç Bilgin olsa da; günümüze gelinceye kadar sık sık el değiştirmiş ve çeşitli değişikliklere uğramıştır.

Aslına bakarsak; en başta ATV’nin kuruluşuna öncü olan üç grup vardı. Dinç Bilgin (Bilgin Grubu), Hüznü Özyeğin (Fiba) ve Mehmet Emin Karamehmet (Çukurova Grubu).. Bu üç oluşumun meydana getirdiği Satel adlı şirket ile ATV’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Fakat daha sonra Özyeğin; hisselerini iki ortağa devrederek ATV’den ayrıldı. Çünkü tüm zamanını ve enerjisini Finansbank’ın büyümesine vermek istiyordu. Böylece Satel grubunu Bilgin ve Çukurova olmak üzere iki grup yönetmeye başladı. İlerleyen zamanda bu iki grup arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar sonucunda Dinç Bilgin bir şekilde ATV’de kontrolü eline aldı, tüm isim haklarını Merkez Yayıncılık’a devretti ve kanal bu şekilde yayın hayatına devam etti.

2002 yılında ise kanal Ciner Grubu’na devredilmiş ve yayın hayatına bu şekilde devam etmiştir. 2007 yılında da Çalık Holding’in şirketlerinden biri olan Turkuvaz AŞ’ye satılmıştır. Sabah gazetesi ile sürekli aynı kaderi paylaşan ATV’nin bu gazeteyle aynı sahipleri olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Diziler dışında ATV; “Kim Milyoner Olmak İster?”, “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, “Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru” gibi programlarla da izleyicisine hizmet etmiştir. Ayrıca son birkaç yıldır Ramazan ayında Nihar Hatipoğlu’nun iftar ve sahur programlarının yayınlanmasıyla da kanal değerini ve izlenme oranını epey arttırmıştır..:)

Yeni dizilerden ve programlardan arta kalan vakitlerde ise Adanalı, Alemin Kralı, Yahşi Cazibe ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerin tekrar bölümleri yayınlanmaktadır.

Yayına başlamasından günümze kadar ATV’de toplam 270 cıvarında dizi yayınlanmıştır. (Bitirilen ve yarım kalanlar beraber) . 70’ten fazla da yarışma ve komedi programı da bu kanalda emek vermiştir.

2015 yılına geldiğimizde ATV; Turkuvaz Medya Grubu’nun himayesinde Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Romanya, ABD ve birçok Avrupa bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Genel merkezi Beşiktaş’tadır. ATV Avrupa, a Haber, a Spor, Minika çocuk, Minika Go gibi kanallarla farklı kitlelere hitaben de yayın yapmaktadır.

müge anlı kimdir?

ATV frekansı:

–Türksat 4A: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–DFH network: 1. Kanal

–Türksat TKGS: 2. Kanal (HD), 670. Kanal (SD)

–D-Smart: 25. Kanal (SD/HD)

–Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD)

–Filbox: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–Kablo TV: S 7 (SD)

Teledünya: 7. Kanal (SD), 24. Kanal (SD)

Merkez ATV, Merkez Yayın Holding A.Ş. tarafından görsel medya sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Şirketin sermayesinin tamamı kurucu şirkete aittir.

ATV televizyonu, ülkemizde sürdürmüş olduğu seviyeli, ilkeli, tarafsız, saygılı ve tüm aile bireylerini hedef alan yayıncılık politikası ile en çok izlenen TV kanalı olmuştur.

Pek çok ilklerin adresi olan ATV, Türk televizyon tarihine "Kaliteden ödün vermeden zirvedeyiz" sloganıyla paralel yayıncılık anlayışıyla ve yarattığı trendlerle damgasını vurmuştur. Bugüne kadar ulaşılan en yüksek reytingli dizilerin çoğu ATV'nin imzasını taşımaktadır.

Kaliteli çizgisinden ödün vermeyen ATV'nin amacı sansasyonel değil, kalıcı ve nitelikli reyting olmuştur. 10 bin metrekarelik kapalı alanıyla Avrupa'nın sayılı büyük stüdyolarından birine sahip olan ATV, nitelikli kadroları, başarılı yönetimi, yaratıcılığı, çağdaş, batıya dönük yüzü, kalitesi, değişmeyen felsefesi, yüksek izlenme ve reklam taşıma kapasitesi ile sektörün lideri konumundadır.

ATV Televizyonu, karasal vericiler, Kablolu TV ve digital platformlar vasıtası ile Türkiye nüfusunun %99'una, doğrudan uydu yayınları ve antenler yardımıyla da tüm Avrupa'ya, Kuzey Afrika'ya, Avustralya'ya, Amerika'ya ve Türki Cumhuriyetleri'ne erişim sağlamaktadır.

Merkez ATV, faaliyetlerini İstanbul Balmumcu'daki tesislerinden ve yatırımına 2003 yılının başında başlayıp tamamladığı İstanbul Sefaköy'de yer alan ve en büyüğü 1.720 metrekare olan toplam 12 stüdyonun, kontrol odalarının ve çalışma ofislerinin de yer aldığı medya kompleksinde yürütmektedir.

Merkez ATV sahibi olduğu Radio City markası ile yayıncılık yapan radyo kanalının faaliyetlerini de yürütmektedir.

Müge Anlı canlı yayında ekip arkadaşı Ercan Akbıyık’tan gelen üzücü haberi paylaştı. Yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kameramanlık yapan Ercan Akbıyık'ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Evli ve yeni çocuğu olan Ercan Akbıyık, ilk gelen bilgilere göre dün akşam saatlerinde kalbinin durması sonucu hayatını kaybetti.MÜGE ANLI'DA SÜRPRİZ GÖRGÜ TANIĞI!

Müge Anlı'da yıllar önce evlatlarının kaybolduğunu anlatan acılı aile, yıllar sonra yine Müge Anlı'da çocuklarına kavuştu. 21 yıl önce evinin önünden kaçırılan Gürsel Selam olayı hakkında hala akıllarda soru işareti var. Dün Müge Anlı canlı yayınına telefonla bağlanan sürpriz görgü tanığı Gürsel Selam'ı arabasıyla kendisinin aldığını ancak konunun ne olduğunu bilmediğini anlattı. Görgü tanığı Hüseyin Durer verdiği bilgilerden sonra Müge Anlı ekibiyle buluştu ve bilgiler doğrulandı. Gürsel'i kaçıran Perihan Efe ve Gürsel, kaçırıldığı yere çok yakın bir noktadan araca bindiler diyen Hüseyin Bey, Müge Anlı ekibini o noktaya götürdü. Anlattığı her şey birebir doğrulandı. Hüseyin Durer'in konuyla ilgili açıklamaları şöyleydi, " Fotoğrafta gördüğüm kadın o gün gördüğüm kadın gibi hatırlıyorum. Yanında da 2 buçuk yaşlarında bir erkek çocuk vardı. Kadının yanındaki çocuk durmadan ağlıyordu, susturmak için kadın ile birlikte çok mücadele ettik. Çocuğu susturmak için kadının bileğindeki romatizma bileziğini ve bazlama verdik ama istemedi. Sonra Payas'ta bir kasabın önünde indiler."

GÜRSEL'İ PERİHAN EFE Mİ KAÇIRDI?

Müge Anlı ekibi ve sürpriz görgü tanığı Perihan Efe ile Gürsel'i 21 yıl önce bıraktığı noktayı aradı. 21 yıl önceki kasap dükkanını hatırlayan bir mahalle sakini, Perihan Efe'yi tanıdı. Mahalle sakini de Perihan Efe'nin o yıllarda 50-55 yaşlarında olduğunu belirtti. Mahalle sakinleri, Perihan Efe'nin yanında Gürsel dışında bir de 5 yaşlarında kız çocuğu olduğunu anlattılar. Görgü tanığı Hüseyin Bey'in anlattığı bilezikten komşular da bahsedince Gürsel Selam'ı kaçıran kişinin Perihan Efe olduğu ortaya çıktı. Perihan Efe'yi tanıyan gizli bir tanık, "Perihan Hanım'ın yanında 5 yaşlarında bir kız ve 2 buçuk yaşlarında bir erkek çocukla geldi. Kim bu çocuk diye sorduğumda, 2 buçuk yaşındaki torunumla aynı yaşta olan erkek çocuğu için 'torunum'dedi." ifadelerini kullandı. Peki, Perihan Efe'nin yanındaki kız çocuk kimdi?

9 KASIM MÜGE ANLI'DA ŞOK EDEN GERÇEK!

Gürsel Selam'ı evlatlık edinen anne Memduha Hanım'ın kız kardeşinin eski görümcesi Almanya'dan Müge Anlı canlı yayınına bağlandı. Eski görümce, "Ben çocuğu nereden aldıklarını sordum, Memduha Memduha Hanım konuyu kapattı. Memduha Hanım, Gürsel'in anne ve babasının televizyona çıktığını görmüş. Memduha Hanım'ın kız kardeşi de dileniyordu, neden bundan kimse bahsetmiyor?" ifadelerini kullandı. Daha sonra Memduha Hanım'ın Almanya'daki kız kardeşi Nadire Hanım canlı yayına bağlandı ve Gürsel'i kaçıran dilenci ile bir bağlantısı olmadığını kendisinin de sokak sokak dilenmediğini ifade etti ve şu sözü ekledi, "Gürsel'in anne ve babasını televizyonda görseydim haber verirdim."

CANLI YAYINDA GÜRSEL'İN BABASI İBRAHİM SELAM'DAN ŞOK EDEN KARAR!

Müge Anlı canlı yayınında tam 21 yıl sonra oğulları Gürsel Selam'a kavuşan Atiye Hanım ve İbrahim Bey, boşanma kararı aldıklarını açıkladılar. Bir hafta önce boşanma kararı aldıklarını belirten İbrahim Selam, "Oğlumuz Grsel tercihini yaptı, biz de bu süreçte içimizdekileri birbirimize döktük. Bundan sonra benim ailem huzur içinde uyusun, Atiye Hanım da iki evladıyla huzur içinde yaşasın"diyerek konuya nokta koydu.

Yorumlar (0)