Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! 20 Kasım Salı canlı yayında neler yaşandı

ATV ekranlarının vazgeçilmez programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Kasım Salı günü de dopdolu. Son olarak Elif Gözütok ve Semih Bektaş konularını ele alan başarılı gazeteci Müge Anlı ayrıca Sevgi Vurkun'un da eve dönmesi konusunda çalışıyor. İşte yayında yaşananlar...

Medya 20.11.2018, 08:57 27.11.2018, 08:59 Burak ZİHNİ
Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! 20 Kasım Salı canlı yayında neler yaşandı

Türkiye'nin konuştuğu Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Hafta içi her gün yayınlanan bölümlerle karşımıza çıkan araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın programını izlemek için herkes sabırsız. 7'den 70'e binlerce kişinin seyrettiği yayında bugün yaşanacaklar hakkında kısa bir bilgilendirme yazısı hazırladık. ATV 20 Kasım Salı yayın akışı içerisindeki en önemli programlardan biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün neler yaşandı? Sevgi Vurkun'un eve dönmesi için tüm imkanlar seferber edildi. Eşi stüdyoda, ailesi evde ağlıyor. Elif Gözütok'un eşi ve ailesi arasındaki mücadeleden hangi taraf kazanarak çıkacak? Semih Bektaş 23 sene sonra babası ile görüşebilecek mi? Amcasının ifadeleri sonrası her şey değişmişti. İşte güne dair detaylar...

zafer gözütok

Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert'in dün yayınlanan bölümünde flaş bir gelişme yaşanmıştı. 23 yaşındaki Semih Bektaş babasını bulmak için stüdyoya gelmişti. Kadri Değirmenci ismindeki babası ile görüşmek isteyen genç adamın bu dileği yerine geldi. Ancak baba Kadri Bey Semih'in kendisinden olup olmadığını konusunda bir bilgisinin bulunmadığını ifade etti. Birçok kadınla birliktelik yaşadığını da öne süren Değirmenci'nin yalanını ağabeyi ortaya çıkardı. Amca Değirmenci yayına bağlanarak Semih'in yeğeni olduğunu açıkladı. Ayrıca Kadri Bey'in birçok kadınla birliktelik yaşama gibi bir durumunun söz konusu olmadığını da belirtti. Semih Bektaş ayrıca anneleri bir, babaları farklı olan ablası ile de canlı yayında görüştü. Şİmdi ise akıllarda Semih Bektaş babası ile görüşebilecek mi? sorusu soruluyor. Bugünkü yayın bu gelişmeler nazarında çok önemli bir konumda.

sevgi vurkun

Sevgi Vurkun bulundu ama...
Müge Anlı'nın işlediği konular arasında en çok ilgi görenlerden biri olan Sevgi Vurkun'un bulunması yeni problemleri de beraberinde getirdi. Evine dönmek istemeyen genç kadının kocası stüdyoda hüngür hüngür ağlıyor. Ayrıca baba ve annesi de evlerinde gözyaşı döküyor. Babasının kırgın ve kızgın olduğu Sevgi Vurkun hakkında yeni gelişmelerin yaşanabileceğini düşünüyoruz bugün itibariyle. Sığınma Evi'ne yerleştirilen genç kadın bakalım nasıl bir karar verecek.

elif gözütok

Zafer Gözütok'un foyası ortaya çıktı!
Kızı Elif Gözütok'a iyi şartlarda bakılmadığı gerekçesiyle stüdyoya gelen acılı annenin mücadelesi sürüyor. Zafer Gözütok'un üstüne basa basa para için yanına aldığı iddiaları ve birçok konudaki söylentilerin yanısıra Aybüke Hanım ile birliktelik yaşadığı söylentileri için flaş bir gelişme yaşandı. Bugüne kadar canlı yayınlarla Elif Gözütok'a nasıl baktığını gösteren ve kendince derdini anlatmaya çalışan Zafer Bey'e kuzeninin eşi 'dur' dedi. Açıklamalardan sonra da Zafer Gözütok iddiaları doğruladı.

Müge Anlı her programda; '30 yaşında, hayata tek başına devam etme şansı olan ve bir kadına ömür boyunca bakmak zorunluluğu bulunan bir insan neden bu yaşamı seçsin' diye soru soruyordu. Eşine adadığı hayat profiliyle Türkiye'nin gözünü adeta boyayan Zafer Gözütok'un takkesi düştü. 

BOTAŞ memuru Zafer Gözütok kimdir? Elif Gözütok'u aldattı mı?
İnternethaber.com'un haberine göre karısından 9 yaş küçük olan Zafer Gözütok şu anda 30 yaşında. Botaş'da çalışan Zafer Gözütok yetiştirme yurdunda büyümüş aile kavramını sonradan öğrenmiş. Anlattıklarına bakılacak olursa eşi Elif Gözütok'tan engelli hale geldiği için boşanmayı düşünmüyor. Ancak yaptıkları ile dedikleri birbiriyle çelişiyor. Canlı yayına bağlanan kuzeninin eşi de ifşası ile Zafer Gözütok'un çizmeye çalıştığı 'fedakar koca' imajını bozdu.  Eilf öğretmenin annesi Nedret hanım ve abisi Mehmet Bey, Zafer Gözütok ile olan ilişkilerinin onun imam nikahlı 'kuma' aldığını öğrenince bozulduğunu söylüyorlardı. Ancak Zafer Gözütok ısrarla 'imam nikahlı eş' iddiasını yalanladı. Kendinden emin konuşan Zafer Gözütok buna izleyiciyi de neredeyse inandırmıştı. Onun yalanını ortaya çıkan canlı yayına gelen telefondu.

Canlı yayına katılan Zafer Gözütok'un kuzeninin eşi 'vicdanen rahatsız' olduğunu belirterek bizzat kendisinin de içinde yer aldığı eş olayını anlattı. Zafer Gözütok ile eş adayı olan Aybüke Hanım'ın evini gitmişler. Olayın detaylarını şöyle anlattı:
-"Beni aradı ve 'abla bana bir kızı tavsiye ettiler gidip birlikte bakalım' dedi. Ben de sen nasıl alacaksın kızı evlisin dedim. Ben boşanacağım dedi.

-Bunun üzerine kızın evine gittik ben Zafer'in evli olduğunu söyledim. Aile de kesinlikle boşanmalı dedi. Kız hakkında araştırma yapınca evlenip boşanmış, evlilik dışı çocuğu olduğunu öğrendim ve Zafer'e 'ben tavsiye etmiyorum' dedim. Tamam dedi ayrıldık. Sonra biz duyduk ki bu kızı birlikte yaşamak için alıp Ankara'ya götürmüş. Geçen yaz kızı tatil için köye de getirdi. Aybüke hanımla tanıştık.

Zafer Gözütok bu ifşa ile bozulsa da hemen yeni bir hikaye anlattı. İddiasına göre arayan kişi ile aralarında husumet var. Kendisine bu yüzden iftira atıyordu. Ancak açık vermeye başlayan Zafer Gözütok ilerleyen dakikalarda Aybüke ile olan ilişkiyi "Ankara'da oturduğu bir dönemdi. Eşime değil, çocuklara bakmaya geldi. Ben de hakkındaki iddialardan dolayı geri gönderdim. Şu anda evlilik yok" diyerek kabullendi.

sevgi vurkun

Müge Anlı canlı yayın izle
ATV yayın akışı içerisinde en çok ilgi gören programlardan biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izlenebilmektedir. Bunun için yapmanız gereken bir adet televizyon, telefon veya tabletle birlikte internete sahip olmaktır. Türkiye ve dünyadaki Türklerle mobil olarak yürütülen program yabancı vatandaşların katılımıyla da farklı bir noktaya gelerek fark yaratıyor. ATV izle seçenekleri aşağıda yer alan frekans bilgileri üzerinden de gerçekleştirilebilir.

kübra budak

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

emine çilköse


ATV TARİHÇESİ

Genç kuşağın çocukluk çağından beri gayet iyi bildiği, Türkiye’nin önde gelen kanallarından olan ATV, 12 Temmuz 1993 yılında test yayınına başlayarak kurulmuştur. Kanal, normal yayın hayatına ise birkaç ay sonra; 9 Eylül 1993 yılında başlamıştır. ATV’nin kurucusu Dinç Bilgin olsa da; günümüze gelinceye kadar sık sık el değiştirmiş ve çeşitli değişikliklere uğramıştır.

Aslına bakarsak; en başta ATV’nin kuruluşuna öncü olan üç grup vardı. Dinç Bilgin (Bilgin Grubu), Hüznü Özyeğin (Fiba) ve Mehmet Emin Karamehmet (Çukurova Grubu).. Bu üç oluşumun meydana getirdiği Satel adlı şirket ile ATV’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Fakat daha sonra Özyeğin; hisselerini iki ortağa devrederek ATV’den ayrıldı. Çünkü tüm zamanını ve enerjisini Finansbank’ın büyümesine vermek istiyordu. Böylece Satel grubunu Bilgin ve Çukurova olmak üzere iki grup yönetmeye başladı. İlerleyen zamanda bu iki grup arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar sonucunda Dinç Bilgin bir şekilde ATV’de kontrolü eline aldı, tüm isim haklarını Merkez Yayıncılık’a devretti ve kanal bu şekilde yayın hayatına devam etti.

2002 yılında ise kanal Ciner Grubu’na devredilmiş ve yayın hayatına bu şekilde devam etmiştir. 2007 yılında da Çalık Holding’in şirketlerinden biri olan Turkuvaz AŞ’ye satılmıştır. Sabah gazetesi ile sürekli aynı kaderi paylaşan ATV’nin bu gazeteyle aynı sahipleri olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Diziler dışında ATV; “Kim Milyoner Olmak İster?”, “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, “Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru” gibi programlarla da izleyicisine hizmet etmiştir. Ayrıca son birkaç yıldır Ramazan ayında Nihar Hatipoğlu’nun iftar ve sahur programlarının yayınlanmasıyla da kanal değerini ve izlenme oranını epey arttırmıştır..:)

Yeni dizilerden ve programlardan arta kalan vakitlerde ise Adanalı, Alemin Kralı, Yahşi Cazibe ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerin tekrar bölümleri yayınlanmaktadır.

Yayına başlamasından günümze kadar ATV’de toplam 270 cıvarında dizi yayınlanmıştır. (Bitirilen ve yarım kalanlar beraber) . 70’ten fazla da yarışma ve komedi programı da bu kanalda emek vermiştir.

2015 yılına geldiğimizde ATV; Turkuvaz Medya Grubu’nun himayesinde Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Romanya, ABD ve birçok Avrupa bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Genel merkezi Beşiktaş’tadır. ATV Avrupa, a Haber, a Spor, Minika çocuk, Minika Go gibi kanallarla farklı kitlelere hitaben de yayın yapmaktadır.

müge anlı kimdir?

ATV frekansı:

–Türksat 4A: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–DFH network: 1. Kanal

–Türksat TKGS: 2. Kanal (HD), 670. Kanal (SD)

–D-Smart: 25. Kanal (SD/HD)

–Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD)

–Filbox: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–Kablo TV: S 7 (SD)

Teledünya: 7. Kanal (SD), 24. Kanal (SD)

Merkez ATV, Merkez Yayın Holding A.Ş. tarafından görsel medya sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Şirketin sermayesinin tamamı kurucu şirkete aittir.

ATV televizyonu, ülkemizde sürdürmüş olduğu seviyeli, ilkeli, tarafsız, saygılı ve tüm aile bireylerini hedef alan yayıncılık politikası ile en çok izlenen TV kanalı olmuştur.

Pek çok ilklerin adresi olan ATV, Türk televizyon tarihine "Kaliteden ödün vermeden zirvedeyiz" sloganıyla paralel yayıncılık anlayışıyla ve yarattığı trendlerle damgasını vurmuştur. Bugüne kadar ulaşılan en yüksek reytingli dizilerin çoğu ATV'nin imzasını taşımaktadır.

Kaliteli çizgisinden ödün vermeyen ATV'nin amacı sansasyonel değil, kalıcı ve nitelikli reyting olmuştur. 10 bin metrekarelik kapalı alanıyla Avrupa'nın sayılı büyük stüdyolarından birine sahip olan ATV, nitelikli kadroları, başarılı yönetimi, yaratıcılığı, çağdaş, batıya dönük yüzü, kalitesi, değişmeyen felsefesi, yüksek izlenme ve reklam taşıma kapasitesi ile sektörün lideri konumundadır.

ATV Televizyonu, karasal vericiler, Kablolu TV ve digital platformlar vasıtası ile Türkiye nüfusunun %99'una, doğrudan uydu yayınları ve antenler yardımıyla da tüm Avrupa'ya, Kuzey Afrika'ya, Avustralya'ya, Amerika'ya ve Türki Cumhuriyetleri'ne erişim sağlamaktadır.

Merkez ATV, faaliyetlerini İstanbul Balmumcu'daki tesislerinden ve yatırımına 2003 yılının başında başlayıp tamamladığı İstanbul Sefaköy'de yer alan ve en büyüğü 1.720 metrekare olan toplam 12 stüdyonun, kontrol odalarının ve çalışma ofislerinin de yer aldığı medya kompleksinde yürütmektedir.

Merkez ATV sahibi olduğu Radio City markası ile yayıncılık yapan radyo kanalının faaliyetlerini de yürütmektedir.

Müge Anlı canlı yayında ekip arkadaşı Ercan Akbıyık’tan gelen üzücü haberi paylaştı. Yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kameramanlık yapan Ercan Akbıyık'ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Evli ve yeni çocuğu olan Ercan Akbıyık, ilk gelen bilgilere göre dün akşam saatlerinde kalbinin durması sonucu hayatını kaybetti.

Yorumlar (0)