Müge Anlı ile Tatlı Sert Rahmi Özkan neden yok? Programdan ayrıldı mı

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yıllardır yorumculuk görevini üstlenen Avukat Rahmi Özkan bugün yerinde yoktu. Sevenleri Rahmi Bey'in neden programda olmadığını sorguladı. Peki Rahmi Bey neden yok? Programdan mı ayrıldı? İşte detaylar...

Medya 29.11.2019, 09:26 29.11.2019, 09:36
Müge Anlı ile Tatlı Sert Rahmi Özkan neden yok? Programdan ayrıldı mı

Türkiye'nin en uzun soluklu programlarından birine imza atan Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile yine izleyicilerinin karşısına çıktı. Birbirinden çarpıcı dosyalarıyla seyircilerine en doğru ve hızlı haberi vermek için çalışan Müge Anlı ve ekibi bugün bir kişi daha eksikti. Hafta başından bu yana yayında bulunmayan Arif Verimli'nin ardından bu kez de Rahmi Özkan programdaki yerini alamadı. Bunun üzerine Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyicileri 'Rahmi Bey neden yok?' sorusunu sormaya başladı. Detaylar haberimizde.
 


Müge Anlı'da Rahmi Özkan (Rahmi Bey) neden yok?

Programda yıllardır Müge Anlı ve diğer uzmanlara yol arkadaşlığı yapan Rahmi Özkan çok sevilen bir isim. Programda hukuk bilgisiyle fark yaratan ve sempatik tavırlarıyla da dikkat çeken Özkan bugün sağlık problemi sebebiyle yerinde değil. Ancak herhangi bir ayrılık vs. yok. Kendisi pazartesiden itibaren yayında olacak.Başarılı avukat geçen hafta ertelediği tedaviyi artık ağrılara dayanamadığı için gerçekleştirmek istediğini söyledi.


Rahmi Özkan kimdir?

Hüseyin Rahmi Özkan, 1939 yılında Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde doğdu. İlk ve orta eğitimini Siverek ilçesinde, liseyi ise Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi'nde tamamladı.

1958 yılında İstanbul Üniversitesi'ne başlayan Özkan, fakültedeki öğrenci derneklerinde aktif rol aldığı sosyal çalışmalar sonucu önce hukuk fakültesi talebe derneğinde görev almış ve daha sonra da 1961 yılında Milli Türk Talebe Birliği İstanbul icra konseyi başkanlığına seçilmiş ve bu görevini 1963 yılına kadar devam ettirmiştir.

Bu vazifesini yürütürken MTTB'yi temsilen Ankara da devlet ricali ile çeşitli çalışmalarda bulunmuş ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ve Çankaya köşkünde temaslarda bulunmuştur.

1961 Anayasası halk oylamasına sunulmadan önce Türkiye radyolarından 19 Temmuz 1961'de saat 21:50 – 22:00 arası yaptığı konuşmayla anayasaya evet kampanyasını başlatmıştır.

1966 yılında Hukuk Fakültesi'nde derslerine dönerek 1969 yılının Şubat ayında mezun oldu.

1970 yılında yazıhanesini açarak İstanbul Barosuna kayıtlı serbest avukatlık yapmaya başladı.

Kendini tamamen ceza davalarına yöneltmiş ve ceza avukatlığı konusunda da adından sıkça bahsettirmiştir.

Özkan, şuan Müge Anlı'nın sunduğu televizyon programında danışman avukat olarak görev yapmaktadır.

Rahmi Özkan evli ve iki çocuk babasıdır.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?