Neler Oluyor Hayatta 9 Ekim Çarşamba Kanal D Canlı İzle - Bugün neler konuşuldu

Kanal D'nin yepyeni magazin programı Neler Oluyor Hayatta bugün başlıyor. Seda Akgül ve Hakan Ural'ın gündemi yorumlayacağı programda nelerin konuşulduğu da merak ediliyor. Neler Oluyor Hayatta 9 Ekim Çarşamba Kanal D Canlı İzle seçeneği ile karşınızdayız.

Medya 09.10.2019, 07:42
Neler Oluyor Hayatta 9 Ekim Çarşamba Kanal D Canlı İzle - Bugün neler konuşuldu

Televizyon ekranlarında yeni bir yapım izleyicilerle buluşuyor. Gel Konuşalım'dan transfer edilen Hakan Ural ve yıllardır magazin ve evlendirme programlarında yer alan Seda Akgül'ün gündemi yorumlayacağı Neler Oluyor Hayatta bugün yeni bölümüyle ekranlarda.
 


Neler Oluyor Hayatta dün neler konuşuldu?

- Hayatına kıyan 9 yaşındaki çocuk
- Ermeni dövüşçünün Türk sporcuyu öldürmek istediği anlar
- Çocuk kavgasına karışan ailelerin tartışması sonrası ortalık mahşer yerine döndü
- Süresiz nafaka tarih oluyor.

- Serdar Ortaç yeni sevgili mi buldu!
- Demet Akalın ve Hadise'den birbirlerine olay sözler


 


Neler Oluyor Hayatta 9 Ekim Çarşamba Canlı İzle


Hakan Ural ve Seda Akgül'ün birlikte sunduğu programın akılı dopdolu. İki saat boyunca düşüncelerini milyonlarla paylaşacak olan ikiliyi izlemek isteyenler dijital platformlardan ve televizyon ekranlarından Kanal D'yi seyredebilirler. Program saat 09.00'da başlayacak.


Kanal D tarihçesi

Aydın Doğan‘ın sahibi olduğu Kanal D, Doğan Holding‘in bünyesinde barınan ve Türkiye’de yayın yapan ulusal bir kanaldır. 16 Eylül 1993’te test yayın yapmaya başlamıştır. Normal yayın yapmaya ise 19 Aralık 1993’te başlamıştır.Kanalda genellikle dizi ve filmler yayınlanmaktadır. Bu zamana kadar 84 yerli ve 13 yabancı dizi yayınlanmıştır. 2009 yılında “Türkiye’nin en fazla izlenen kanalı” ünvanını elde etmiştir. Kanal Türkiye ve Azerbaycan‘da yayın yapmaktadır. Kanalı Aydın Doğan ve  Ayhan Şahenk ortak kurmuştur. Kanal Euro D adıyla Avrupa’da yayın yapmaktadır.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?