Nihan Günay ile ATV Ana Haber İzle 18 Mayıs Cumartesi ATV

Türkiye ve dünya gündeminin en çok takip edilen kanallardan biri olan ATV'de Nihan Günay'ın sunumuyla ekranlara gelen ATV Ana Haber 18 Mayıs Cumartesi izle seçeneği ile karşınızdayız. İşte güne damgasını vuranlar...

Medya 18.05.2019, 11:18
Nihan Günay ile ATV Ana Haber İzle 18 Mayıs Cumartesi ATV

İktidara yakın medya organlarından biri olan ATV özellikle AK Partili vatandaşlar tarafından ilgiyle izleniyor. Günlük gelişmeleri, günden akşama yansıyanları ve yarınlara ışık tutacak haberleri bültene taşıyan Nihan Günay ve ekibi zor bir iş akışı içerisinde karşımıza çıkı yor. Haberleri en hızlı şekilde izleyicilerine aktarmak isteyen ekip büyük bir uğraş veriyor. Nihan Günay da başarılı sunumu ve anlatımıyla dikkat çekiyor. Hafta sonlarının en çok izlenen yayınlarından biri olan ATV Ana Haber 18 Mayıs Cumartesi izle seçeneği ile haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...
 


Nihan Günay ile ATV Ana Haber İzle 18 Mayıs Cumartesi 

ATV ekranlarında yayınlanan ATV Ana Haber'i izlemek çok kolaydır. Birçok izleme seçeneği bulunan yayın için televizyonlarınızın yanısıra dijital platformlar, mobil uygulamalar ve ATV internet sitesini kullanabilitsiniz. Nihan Günay ile ATV Ana Haber 18 Mayıs Cumartesi canlı yayın saat 18.45'te başlayacak.

nihan günay fotoğraflarıNihan Günay kimdir?


ATV'de "Kahvaltı Haberleri" ve "Hafta Sonu ATV Ana Haber" programlarını sunan Nihan Günay mesleğe muhabirlik yaparak başladı.

Muhabir olarak giriş yaptığı medya sektöründe Kanal D, TGRT, CNN Türk ve AHaber gibi kanallarda görev alan Günay, son olarak ATV'ye transfer oldu.

2009 yılında transfer olduğu A Haber’de ‘Dizi Haber’ isimli bir haber-aktüalite programı sunan Nihan Günay, daha sonra kanalın hafta sonu haberlerini sunmuştur.

CNN Türk kamera şefi Özcan Altıntaş ile evli olan Nihan Günay bir erkek çocuk annesidir.

10 yılı aşkın süredir muhabirlik yapan Nihan Günay, ATV'deki sunuculuk performansıyla dikkat çekiyor. Melih Altınok‘un sunduğu ATV Kahvaltı Haberleri‘nin reytinglerinin istenildiği seviyesi olmamasından dolayı ATV Kahvaltı Haberlerini sunmaya başlamıştır.

Nihan Günay ATV kanalında hafta için her gün saat 08:00'da "Kahvaltı Haberleri" ve Cumartesi ve Pazar akşamları 19:00'da "Hafta Sonu ATV Ana Haber" ile izleyici karşısına çıkıyor.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?