Özgür Özberk ve Sevcan Yaşar Erkenci Kuş'a veda etti

Cumartesi akşamları ekranlara gelen Erkenci Kuş'un iki önemli oyuncusu Özgür Özberk ve Sevcan Yaşar diziden ayrıldı.

Medya 04.02.2019, 11:00 Burak ZİHNİ
Özgür Özberk ve Sevcan Yaşar Erkenci Kuş'a veda etti

Tekrarları da binlerce kişi tarafından izlenen Erkenci Kuş dizisinde iki ayrılık yaşandı. Dizinin son bölümünden itibaren Özgür Özberk ve Sevcan Yaşar yapıma veda etti. Apar topar yolların ayrıldığı iki oyuncunun ardından sosyal medya paylaşımları da dikkat çekti. Erkenci Kuş 29. bölümü ile cumartesi izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Son sahnemdi
Diziye veda eden oyunculardan birinin 'Fabri' karakteri ile karşımıza çıkan yakışıklı oyuncu Özgür Özberk olduğu öğrenildi. Özberk, ayrılık haberini sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu. Can Yaman'la çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından yayınlayan ünlü oyuncu, paylaşıma "It was my final scene... Son sahnemdi. Yolu açık olsun kardeşimin" notunu düştü.

Ah Aylin vah Aylin
Diziden ayrılan bir diğer isim ise 'Aylin' karakterini canlandıran Sevcan Yaşar'dı.

Erkenci Kuş Özgür Özberk

Instagram hesabından veda ettiğini duyuran Yaşar, "Ah Aylin vah Aylin! 29. Bölüm itibariyle sana veda ediyorum. Dünya tatlısı ekibimize, rejimize, yapıma, birtanecik yönetmen ve senaristlerimize oyuncu arkadaşlarıma günün sonunda diyecek bir çift sözüm var: Sizi çok seviyorum! Hepimizin yolu açık olsun" dedi.

Erkenci Kuş Sevcan Yaşar


Yorumlar (1)
selın fealı 1 yıl önce
aaahh neden veda ettın bana numara verıyor musunuz ozgur bey
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?