Payitaht Abdülhamid 115. bölüm tek parça izle! 116. bölüm fragmanı yayınlandı mı TRT 1

TRT 1 ekranlarında her hafta milyonları televizyon başına kilitleyen Payitaht Abdülhamid 115. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ile karşınızdayız. Payitaht Abdülhamid 116. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Medya 03.04.2020, 13:27
Payitaht Abdülhamid 115. bölüm tek parça izle! 116. bölüm fragmanı yayınlandı mı TRT 1

Türkiye'nin en çok izlenen diizlerinden biri olan ve Cuma günlerine damga vuran Payitaht Abdülhamid son bölümü ile yayınlandı. Tarihsel olayları ve ilişkileri ekranlara taşyan dizinin senaryosu, sahneleri ve güçlü oyuncusu da dikkat çekiyor. Cuma akşamları reyting zirvesinde olmasına kesin gözle bakılan Payitaht Abdülhamid 115. bölüm tek parça, HD ve full izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Payitaht Abdülhamid 115. bölüm özeti
Abdülhamid, Hechler’in kurduğu tuzaktan son anda karşısına çıkan Mahmut Paşa sayesinde kurtulur. Hechler dinamitleri yine de patlatacaktır, bu kez Abdülhamid’i köşeye sıkıştırmaya kararlıdır. Halil Halid de aynı dinamitlerin peşindedir. Abdülhamid’in emriyle Akabe’ye gidecek olan askerlere Zülüflü engel olur. Hechler’le birlikte askerleri Abdülhamid’e karşı kullanacaklardır. Askerlerin tutukladıkları paşalar, payitahtın kalbinde patlayan dinamitler ve Hechler’in Abdülhamid’in önüne getirdiği kanuni esasiyi tekrar yürürlüğe koyma şartı… Naime, Zişan adlı kadının Zekiye Sultan’ın kocasının metresi olduğunu öğrenir. Bidar Naime’yi bu meseleye karışmaması konusunda uyarır. Ancak iki kardeş arasında kıyamet kopar. Blavatsky ise bir yandan biyolojik silahı aktive edip Payitaht’ta salgın hastalığı başlatmak, diğer yandan laboratuvarda ölen Zişan’ın katili olarak Zekiye Sultan’ı gösterip hanedanın itibarını zedelemek peşindedir. Blavatsky hain planlarını hayata geçirebilecek mi? Abdülhamid içine düştüğü cendereden kurtulabilecek mi?  Kanunu Esasiyi yürürlüğe koyacak mı? 
ÖZLEM CONKER


Payitaht Abdülhamid 115. bölüm full tek parça HD izle
Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Payitaht Abdülhamid 115. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Payitaht Abdülhamid 115. bölümünü TRT 1 .com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 116. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
TRT 1 'in fenomen dizisi Payitaht Abdülhamid 116. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa TRT 1 .com.tr ve TRT 1 Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?