Şahin Tepesi final fragmanı yayınlandı! Dizi neden bitti?

ATV'nin son dönemdeki dizilerinin aksine istenen reyting oranlarını yakalayamayan Şahin Tepesi final bölümü ile ekranlara gelecek. Fragman da yayınlandı. Peki Şahin Tepesi final bölümüne neler olacak? İşte Şahin Tepesi 6. bölüm fragmanı ve özeti...

Medya 27.12.2018, 14:18 Burak ZİHNİ
Şahin Tepesi final fragmanı yayınlandı! Dizi neden bitti?

Aşk ve Mavi'nin ardından ATV'nin cuma kozu olarak yayınlanmaya başlayan Şahin Tepesi'nin ömrü kısa oldu. Dizi bu hafta son kez ekranlarda olacak. Şahin Tepesi izlemek isteyen izleyiciler cuma günü saat 20.00'de final bölümünü seyredebilecek.

ŞAHİN TEPESİ 6. FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

Birbirlerinin hayatından çalan iki kadının hak ve güç savaşı... Bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadele… Bir ölümün ardındaki büyük sır...

Birlikte büyüdüğü Tuna'nın (Zerrin Tekindor) oyununa gelen Melek (Ebru Özkan), işlemediği bir kabahat yüzünden babası tarafından evden kovulmuş ve mirastan mahrum edilmiştir. Yıllar sonra babasının cenaze törenine katılmak için döndüğünde iki yetişkin çocuğu olan dul bir kadındır. Gençlik aşkı Demir (Murat Aygen) ise Tuna'yla evlenmiş onların da iki çocukları olmuştur.

Babasının vasiyeti, iki çocuğuyla borç harç içinde hayat mücadelesi veren Melek için ne kadar şaşırtıcı ise, Tuna için o kadar büyük sürpriz olur. Babasının affettiği Melek de artık, mirasta hak sahibidir.

Kocasına saplantılı bir şekilde aşık olan Tuna, hem Demir'i, hem sahip olduğu serveti kaybetme endişesi yaşarken, en çok Melek'in babasının ölümünün ardındaki sırrı öğrenmesinden korkmaktadır.

Geçmişteki acı ve pişmanlıklarıyla kavrulan iki kadının kıyasıya mücadelesi, çocukları Verda (Aybüke Pusat) ve Efe'nin (Boran Kuzum) aşklarına en büyük engeldir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138