Sen Çal Kapımı 39. bölüm izle! Sen Çal Kapımı final bölümü izle

FOX TV'de bir dizi daha ekranlara veda ediyor. Başladığı yayın hayatında önce çarşamba günlerinde ardından da cumartesileri izleyicisinin karşısına çıkan Sen Çal Kapımı final bölümü ile yayınlanıyor. Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in baş rollerinde oynadığı yapım son kez yayınlanacak. Seyirciler de neler yaşanacağını öğrenmek ve son bölümü izlemek istiyor. Sen Çal Kapımı'nın yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için 39. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçeneklerini de bu sayfada görebilirsiniz.

Medya 17.04.2021, 08:25 Burak ZİHNİ

Baş rollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in oynadığı Sen Çal Kapımı'da yeni bir hafta daha ekranlara geliyor. Ayrı dünyaların insanları olmalarına rağmen bir araya geldikten sonra birbirlerine karşı duydukları aşkı komik ve bir o kadar da romantik olarak ele alan dizinin yeni bölümü de şimdiden herkesi sabırsızlandırıyor. Eda ve Serkan'ın arasında yaşanacaklar ilgiyle izlenecek. Sen Çal Kapımı 38. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçeneklerini de bu sayfada görebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Sen Çal Kapımı 39. bölüm özeti

Eda ve Serkan yaşadıkları tehlikeye rağmen dilek kutusunda şanslarını denemeye devam ederler. Serkan hastalığından bahsetmeden hayatın tadını çıkartmak isterken kimse ondaki bu değişikliğe bir anlam verememektedir. Serkan ve Eda sarı karavanlarında farklı bir yaşam tarzı deneyimlerler. Serkan’ın bu beklenmedik kararları Eda’nın da aklını karıştırmaktadır. Hayallerindeki karavanda sevdiği adamla hayatı dolu dolu yaşarken onları bekleyen tehlikenin farkında değildir. Başlarına gelen son olay Serkan’ın sırrının ortaya çıkmasına neden olacak mıdır? Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de FOX'ta!


Sen Çal Kapımı 39. bölüm full tek parça HD izle

Cumartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Sen Çal Kapımı 39. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Sen Çal Kapımı'ın 39. bölümünü foxplay.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?