Sen Çal Kapımı 4. bölüm izle! 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı'nın yeni bölümü izleyicilerle buluştu. Yaşanacakların merakla beklendiği dizide yine heyecan had safhada. Sen Çal Kapımı'nın yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için 4. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Medya 29.07.2020, 13:50 29.07.2020, 14:36 Burak Zihni

FOX TV'nin yaz sezonuna damga vuran ve çarşamba günlerinde de reyting kozu haline gelen yeni dizisi Sen Çal Kapımı bu akşam saatler 20:00'yi gösterdiğinde yeni bölümü ile yayınlandı. Tam isabet olarak gösterilen ve her hafta binlerce kişiyi de ekran başına kilitleyen dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde yaşanacaklar da merakla bekleniyor ve izlenmek isteniyor. Sen Çal Kapımı 4. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alırken bölüme dair özet de sizlerle birlikte. 
 

Sen Çal Kapımı 4. bölüm özeti

Eda, üst üste aldığı haberlerle strese girdi ve Serkan’ın kollarında uyuyuverdi yine. Üstelik bu sefer ciddi bir derdi var, Selin’le Ferit ev ziyaretine gelmek istiyorlar. Ancak beraber yaşanan bir ev yok ortada. Hazırlık yapmak lazım; vakit dar, yapılması gereken çok, Serkan’ınsa tüm düşündüğü iş, iş ve yine iş. Eda’nın arkadaşları ise Serkan’ın Selin’le ilişki yaşadığına eminler. El ele göz göze yakaladılar onları. Eda evi hazırlamaya çalışırken bir taraftan da onları her şeyin yolunda olduğuna ikna etmeye çalışıyor. Eda, bütün gün misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için elinden geleni yaptıktan sonra hiç beklenmedik yerden gelen haberse artık sabrını taşırıyor. Ve işler çığırından çıkıyor.

hande erçel


Sen Çal Kapımı 4. bölüm full tek parça HD izle

Çarşamba günlerinin zirve adaylarından biri olan Sen Çal Kapımı 3. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Sen Çal Kapımı'ın 3. bölümünü foxplay.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

kerem bürsin

Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'nin yeni dizisi Sen Çal Kapımı'nın 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa foxplay.com.tr ve FOX TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)